Spor

GALATASARAYLILAR YÖNETİMİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren  Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği’nin yeni yönetimi Ceviz Kafe’de düzenledikleri kaynaşma kahvaltısında bir araya geldi. 11 Mayıs pazar günü dernek merkez binasında gerçekleştirilen 2. Olağan üstü..

GALATASARAYLILAR YÖNETİMİ KAHVALTIDA BULUŞTU
biz-birlikte-variz-birlikte-gucluyuz
Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren  Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği’nin yeni yönetimi Ceviz Kafe’de düzenledikleri kaynaşma kahvaltısında bir araya geldi.

11 Mayıs pazar günü dernek merkez binasında gerçekleştirilen 2. Olağan üstü Genel  Kurul toplantısı sonrasında, yeni dernek yönetimi ve eşleri kahvaltıda buluştu. Kdz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Özgür Barış, kahvaltıda yaptığı konuşmada;” Kdz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği olarak yepyeni bir yönetimle yola çıkıyoruz. Bu defa farklı ve daha geniş kitlelere hitap etmek adına güzel organizasyonlar yapacağız.Kdz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği olarak eşlerimizin de birbirlerini tanıma açısından bir araya getirdik, bu oluşumun bayanlarında yer almalarını sağlayacağız. kadın kolları çok başarılı güzel işler yapacaklar buna inanıyoruz. Derneğimiz her zaman yeniliklere imza atan çok başarılı bir dernektir. Galatasaray Bayrağını ve çıtasını daha yükseğe taşıma adına bugün yepyeni bir yönetim kurulu ile bir araya geldik, İnşallah Kdz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği, hem sosyal, Hem de spor alanında çok başarılı işlere imza atacaktır, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz Galatasaraylılar, İki renge aşığız Sarı ve Kırmızı , tüm bu renklere aşık olanları bu camiaya bu bayrak altında olmaya davet ediyoruz, biz birlikte varız birlikte güçlüyüz” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL