Spor

FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi’ne ait Kışla’daki Spor Tesisleri, bir futbol turnuvasına daha ev sahipliği yapacak.   Sağlık -Sen tarafından düzenlenen ve 24 takımın katıldığı futbol turnuvası, 24 Mayıs Cumartesi günü başlayacak. Kdz…

FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

futbol turnuvası

Kdz. Ereğli Belediyesi’ne ait Kışla’daki Spor Tesisleri, bir futbol turnuvasına daha ev sahipliği yapacak.   Sağlık -Sen tarafından düzenlenen ve 24 takımın katıldığı futbol turnuvası, 24 Mayıs Cumartesi günü başlayacak.

Kdz. Ereğli Belediyesine ait Kışla Spor tesislerinde 24 takımın katılımı ile gerçekleşecek futbol turnuvası Cumartesi günü başlıyor. Sağlık-Sen tarafından düzenlenen ve Ereğli Belediyesi’nin de saha tahsisi ve katılım ile desteklediği turnuva maçları, 6 ayrı grupta 4’er takımın katılımı ile yapılacak. Sadece hafta sonlarında oynanacak ve 2 haftada bitecek grup maçlarının sonunda, 6 grup 1.’si ve en iyi 2 grup 2.’si bir üst tura çıkacak. Turnuvanın final maçı Ereğli’nin kurtuluş günü olan 18 Haziran’da oynanacak. Turnuvaya Ereğli Belediyesi adına Meclis Üyeleri, Zabıta, Kültür Müdürlüğü ve Belediye Temizlik İşleri takımları katılacak. Basın, Adliye, Emniyet, Erdemir, Ereğli Devlet Hastanesi gibi takımlarında mücadele edeceği turnuvanın ilk maçı Cumartesi günü saat 16.00’da LAB- TEK (Devlet Hastanesi) ile Keleşler FİAT arasında oynanacak. Turnuvayı şampiyon tamamlayan takıma koç hediye edilecek.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL