Genel Spor

ONUN ADI ‘YILIN FUTBOLCUSU’

Gerçek Ereğli Gazetesinin her yıl düzenlemiş olduğu ‘Yılın Futbolcusu’ anketi bu yılda Devlet Hastanesispor’un futbolcusu Bartu Gültekin’in şampiyonluğu ile sona erdi. Geçtiğimiz günlerde Gerçek Ereğli Gazetesi resmi web sitesinde başlatılan..

ONUN ADI ‘YILIN FUTBOLCUSU’

YILIN FUTBOLCUSU BARTU GÜLTEKİN

Gerçek Ereğli Gazetesinin her yıl düzenlemiş olduğu ‘Yılın Futbolcusu’ anketi bu yılda Devlet Hastanesispor’un futbolcusu Bartu Gültekin’in şampiyonluğu ile sona erdi.

Geçtiğimiz günlerde Gerçek Ereğli Gazetesi resmi web sitesinde başlatılan yılın futbolcusu anketinde 4 aday yarıştı. Adayların oy dağılımı şu şekilde gerçekleşti.

Bartu Gültekin (Devlet Hastanesispor): %51

Serment Semiz (Gümelispor): % 28

Serkan Kurt (Kdz Ereğlispor): % 17

Cemre Demirhan (Alaplı Belediyespor): % 4

Yapılan anketimiz siz değerli okuyucularımızın oyları ile belirlenmiştir. Anketimizin birincisi Bartu Gültekin’i kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca Kdz.Ereğli Devlet Hastanesispor Kulübünü de Bartu Gültekin’in futboldaki başarısındaki katkılarından dolayı tebrik ederiz.

Önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı bir tören ile anketimizin birincisine ödülü Türkiye’nin çok yakından tanıdığı sürpriz bir isim tarafından verilecektir. Başarılı futbolcumuz Bartu Gültekin’e ise Gerçek Ereğli Gazetesi olarak ayrıca sürprizimizde olacaktır. Genel kapsamlı bir gece organizasyonu ile verilecek olan ödülümüz hemen yakın tarihte başlayacak olan ‘Yılın Antrenörü’ anketimizin birincisi ile aynı gecede verilecektir. 

Yılın Futbolcusu’nu tanıyalım:

Bartu Gültekin 15 Mart 1995 yılında Kdz Ereğli’de doğdu. Futbol hayatına Erdemirspor alt yapısında başlayan Bartu Gültekin aynı zamanda Erdemirspor’da oynadığı sürece alt yapıda takım kaptanlığını da yaptı. Bartu her geçen gün futbolunu geliştirdi. 13 yaşında VAN futbol Köyü projesinde de aldı. Milli takım kamplarına ve bir çok takımın seçmelerine katıldı. Erdemirspor ile Türkiye Şampiyonalarında da yer alan Bartu 2013-2014 futbol sezonunda Kdz. Ereğli Devlet Hastanesispor Kulübüne Antrenör İlker Bozkurt’un isteği üzerine transfer oldu. Transfer olduğu sezonda sahada kaldığı sürece takımının ligde kalmasında büyük bir rol oynadı. Mücadeleci ve yılmayan hırsı ile örnek bir futbolcu pörtfeyi çizdi. Genç yaşına rağmen bir çok kulübün hayır diyemeyeceği bir futbolcu olan Bartu Gültekin aynı zamanda BESYO hazırlıklarını da sürdürüyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL