Spor

EREĞLİSPOR EMİN ELLERDE

Ereğli Belediyespor kulübünün Olağanüstü Kongresi yapıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan’ın Divan Başkanlığını yaptığı kongrede yeni Yönetim ve Denetim Kurulu ile ASKF delegelerinin seçimi gerçekleştirildi. Kongrede konuşan Kdz. Ereğli Belediye..

EREĞLİSPOR EMİN ELLERDE

KONGRE1

Ereğli Belediyespor kulübünün Olağanüstü Kongresi yapıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan’ın Divan Başkanlığını yaptığı kongrede yeni Yönetim ve Denetim Kurulu ile ASKF delegelerinin seçimi gerçekleştirildi.

Kongrede konuşan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, kongrenin başta ilçemiz olmak üzere, bölgemiz ve ülke sporu adına hayırlar getirmesini dileyerek başladığı konuşmasında ,” Bugüne kadar kulübümüze hizmet eden ve bir çok branşta elde edilen başarı da emeği geçen  yöneticiler ve teknik kadrolar ile sporcu kardeşlerime teşekkür ediyorum.” dedi.     

Kulüp bünyesinde ilk hedeflerinin  tesisleşme ve kurumsallaşma, bunun devamında da kulübü şehirle bütünleştirme olduğuna vurgu yapan Uysal, “Spor hayatın bir parçası. BAL Ligi başta olmak üzere tüm branşlarda Fair-Play ruhuna yakışır bir mücadele ortaya koyacağımız bilinmelidir. Spor kamuoyunun beklentilerini biliyor ve bu beklentileri gerçekleştirme adına arkadaşlarımızla birlikte gerekeni yapacağımızın sözünü veriyor, yeni yönetimde görev alan arkadaşlarıma başarılar  diliyorum.” ifadelerine de yer verdi.           

Bu arada Ereğli Belediyespor’un yeni yönetimi önümüzdeki günlerde ilk toplantısını yaparak kendi arasında görev bölümünü yapacak.

KONGRE2

Yönetim Kurulu Asil

 Hüseyin Uysal

Ayhan Atay

İhsan Yazıcıoğlu

Mehmet Erdoğan

İsmail Başel

Ufuk Çakmakoğlu

Gökmen Baydan

Hüseyin Ağlar

Levent Kalyoncu

Baki Kara

Deniz Koca

Tayfun Özcan

Yusuf Zobar

 Denetim Kurulu Asil

 Atilla Bulak

Hakan Kavi

Yunus Emre İlhan

ASKF Delegeleri

İhsan  Yazıcıoğlu

Deniz Koca

Yusuf Zobar

Yedek Üyeler

 Erol Karyağdı

Oğuz Cömert

Hamza Akdoğan

Olcay Ural

Hakan Deniz

Denetim Kurulu Yedek

 Murat Eken

Bayram Doğan

Hasan Hasçelik

KONGRE4

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL