Spor

İDMANINDA SOMA’YI UNUTMADI

Geçtiğimiz günlerde Manisa Soma’da yaşanan ve elim bir maden kazası sonucu hayatını kaybeden madencilerimiz ülkemizi yasa boğdu. Bu olayın ardından yediden yetmişe herkes derinden yaralanmış ve üzülmüştü. Birçok kurum ve..

İDMANINDA SOMA’YI UNUTMADI

GÖKHAN YILDIZ

Geçtiğimiz günlerde Manisa Soma’da yaşanan ve elim bir maden kazası sonucu hayatını kaybeden madencilerimiz ülkemizi yasa boğdu.

Bu olayın ardından yediden yetmişe herkes derinden yaralanmış ve üzülmüştü. Birçok kurum ve kuruluşlar yardımlarının yanı sıra tepkilerini yaptıkları mini eylemlerde ortaya koymuş ve üzüntülerine tercüman aramışlardı.

Bunun yeni bir örneğini ise Karadeniz Ereğlispor  Kulübünün alt yapı oyuncularından 1998 doğumlu Gökhan Yıldız koluna yazdırdığı ‘SOMA’ yazısı ve yüzüne yasta olduğunu belirten bir amblem çizdirerek gösterdi. 

Takımının idmanına bu şekilde çıkan Gökhan Yıldız ‘yaşanan olaydan çok etkilendiğini ve babasızlığın çok kötü bir şey olduğunu, bunu en iyi yine babasızlığı yaşayan kişilerin ve şehit madencilerimizin evlatları anlayabilir’dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL