Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’NİN GURURUDA O TOPLANTIYA KATILDI…

Ereğlili Başdanışman Oruç,Erdoğan Macron Görüşmesine katıldı. Karadeniz Ereğli doğumlu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron arasında dün gerçekleşen video konferansa katıldı. Cumhurbaşkanı Recep..

EREĞLİ’NİN GURURUDA O TOPLANTIYA KATILDI…

Ereğlili Başdanışman Oruç,Erdoğan Macron Görüşmesine katıldı.

Karadeniz Ereğli doğumlu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron arasında dün gerçekleşen video konferansa katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile video konferans aracılığıyla görüştü. Görüşmede, salgınla mücadele, ikili ilişkiler ve Türkiye-AB ilişkileri ele alındı.

Edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç da görüşmede hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Birinci Fransuva ve Kanuni Sultan Süleyman tarafından mektup teatisiyle temelleri atılan bu Türkiye-Fransa arasındaki dostluk ilişkisinin pek çok badireden başarıyla geçtiğini belirttiği görüşmede, Başdanışman Oruç’un da hazır bulundu.

Gerçekleşen video konferansta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Karadeniz Ereğli doğumlu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç’tan oluşan heyet eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL