logo

Ereğli TSO 24 Bin kitap dağıttı…

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ilçedeki 9 bin öğrenciye 24 bin adet kitap hediye ettiği bildirildi. Kitapların teslimi için de ETSO’da tören düzenlendi.

Konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101.yılını COVID-19 Virüsü sebebiyle evlerinde kutlayacak olan 9 bin öğrenciye 24 bin adet kitap hediye etti. Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş Yönetim Kurulunun aldığı karar doğrultusunda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. Yılını evlerinde geçirecek olan 9 bin öğrenciye 24 bin adet kitap hediye etme kararı aldıklarını söyledi. Kitapların teslimi için Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen törene Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İlçe Milli eğitim Müdürü İsmail Aksoy, bazı okul müdürleri ile Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Türk,Tasin Tanyıldız ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan, katıldılar. Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş “ Bu yıl öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde geçirecek olmalarından dolayı kitap hediye ettik evde kalan öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak adına bu projeye imza attık. Dağıtılan kitapların temininde bizlere bedelsiz yardımcı olan kırtasiyelere teşekkürlerimizi sunarım” dedi. Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu “Kdz Ereğli Tso tarafından geçtiğimiz yıl da kitap ve tablet dağıtılmıştı , bu yılda 24 bin kitap teslim aldık bu güzel ve anlamlı Sosyal Sorumluluk projelerinden dolayı Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ile TSO Yöneticilerine teşekkür ederim” dedi. Kaymakam Çorumluoğlu’da yaptıkları bu projeden dolayı Kdz. Ereğli TSO adına Başkan Arslan Keleş’e teşekkür plaketi takdim etti.”

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.