Spor

EREĞLİ KAMP DEDİ, AKÇAKOCA KAPTIM DEDİ..!

Uzun yıllar Galatasaray Alt Yapısında oynadıktan sonra bölgemizde Alaplı Belediyespor’da forma giyen Emrah Gültekin Bölgesel Amatör Lig takımlarından Akçakocaspor ile anlaştı.  Geçtiğimiz gün Akçakocaspor Tesislerinde imza atan Emrah Gültekin ‘geçtiğimiz..

EREĞLİ KAMP DEDİ, AKÇAKOCA KAPTIM DEDİ..!

emrah gültekin

Uzun yıllar Galatasaray Alt Yapısında oynadıktan sonra bölgemizde Alaplı Belediyespor’da forma giyen Emrah Gültekin Bölgesel Amatör Lig takımlarından Akçakocaspor ile anlaştı. 

Geçtiğimiz gün Akçakocaspor Tesislerinde imza atan Emrah Gültekin ‘geçtiğimiz sezon Alaplı Belediyespor’da bölgeye alışmaya çalıştım. Akçakocaspor’da bu yüzden zorluk çekeceğime inanmıyorum. Allah utandırmasın’ dedi. 

Bilindiği üzere Emrah Gültekin Kdz. Ereğli Belediyespor’a önerilmiş ve Teknik Sorumlu Taner Demirbaş tarafından ‘kampa katılsın izleyelim’ cevabı alınmıştı. Emrah’ı lig devam ederken izleyen Akçakocaspor, kampa çağırmadan direk sözleşme imzalamaya davet etti. 

Emrah Gültekin kimdir ?

İlk olarak 2006 yılında Kanaryaspor’da lisansı çıkan ve 4 yıl burada oynayan Emrah Gültekin Galatasaray’ın dikkatini çekti ve transfer edildi. Galatasaray’da 5 yıl oynayan Emrah, Zonguldakspor ile flört halindeyken Alaplı Belediyespor’un akıllı ve hızlı hareket etmesi ile 1 sezon Alaplı Belediyespor forması giydi. Alaplı Belediyespor’daki oynadığı sezonda dahi bir çok takımdan teklif alan Emrah Gültekin kararını Bölgesel Amatör Lig takımlarından Akçakocaspor olarak verdi.  

emrah gültekin 2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL