Genel Gündem Tüm Manşetler

BRAVO BAŞKAN..!

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde, ikinci süz havuzunun yapımının bittiği bildirildi. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, gazetecilere bulunduğu açıklamada, Alaplı’nın modern ve cazibe merkezi olması yönünde çalıştığını söyledi. Atatürk parkı ile dolgusu..

BRAVO BAŞKAN..!

sahile-yeni-sus-havuzu-yapti-pvf3s

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde, ikinci süz havuzunun yapımının bittiği bildirildi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, gazetecilere bulunduğu açıklamada, Alaplı’nın modern ve cazibe merkezi olması yönünde çalıştığını söyledi. Atatürk parkı ile dolgusu yapılan sahilin, ilçenin adeta nazar boncuğu olduğunu ifade eden Tekin, şunları söyledi:
“Halkımızın daha güzel bir ortamda vakit geçirebilmesi amacıyla Fen İşleri Müdürlüğümüz ve proje grubumuz sahil dolgu alanında güzel bir proje hazırladı. Daha önce Atatürk parkına kazandırdığımız fıskiyeli, led ışıklı süs havuzunun ardından sahil dolgu alanındaki çocuk parkının yanında yine led ışıklı ve fıskiyeli yeni süs havuzumuz da sahil dolgu alanının adeta havasını değiştirdi. Alaplı’nın ve belediyenin değiştiğini herkes görüyor, bizde bu değişimi halkımıza yansıtıyoruz.”
Alaplı görüşü alınan bazı vatandaşlar ise Başkan Nuri Tekin’in, göreve geldiği günden beri yaptığı çalışmalar ile ilçede ilkleri yaptığını kaydettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL