Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

EN UFAK BİR HASTALIĞIM YOK

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Kasım ayı ikinci toplantısını Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın başkanlığında yaptı. Gündem maddelerine geçilmeden önce Başkan Uysal, çeşitli konularda açıklamalar yaptı. Başkan Uysal şu ifadelere yer verdi:..

EN UFAK BİR HASTALIĞIM YOK

DSC_0107

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Kasım ayı ikinci toplantısını Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın başkanlığında yaptı. Gündem maddelerine geçilmeden önce Başkan Uysal, çeşitli konularda açıklamalar yaptı.

Başkan Uysal şu ifadelere yer verdi:

İNANIN EN UFAK BİR HASTALIĞIM YOK

Şehrimize kişilik kazandırmak için duygulu olmalıyız. Ben kaybedersem şehrim kaybeder, şehrimiz kaybederse biz kaybederiz düşüncesini hakim olsun. Ben kazanırım Ereğli kazansın diye düşünmemeli. Zor bir yolculuğa çıkıyoruz. En korktuğum şey şu. Ne zaman yolcuğa çıksam arkamdan dedikodular başlıyor. Ne zaman şehir dışına çıksam hasta dedikodusu. Biz şehir dışına, şehrimize bir şeyler vermek, güzellikleri görmek ve Ereğli’yi dünya şehri yapmak için çıkıyoruz. İnanın en ufak bir hastalığım yok. Taş gibiyim. Bugün çok sağlıklıyım ama yarın ne olacağı gerçekten bilmiyorum. Ereğli’de dedikodunun artık kalkmasını ve kurumsallaşmamasını istiyorum. Bunu yaratanları da o düştükleri çukurda oksijensiz bırakmak istiyorum.

HAMALLIK Kİ SONUNDA NE RÜTBE VAR NE MAL

Başkan Uysal dünkü mecliste hamallık kelimesinin de bazı gazeteciler tarafından yanlış anlaşıldığını ve kamuoyuna yanlış aksettirildiğini hatırlatarak, ‘Hamallık ki sonunda ne rütbe var ne mal. Bunu demek istemiştim.” dedi.

Tüm Ereğli halkının Muharrem Ayı’nı da kutlayan Başkan Uysal Aşure Günü dolayısıyla Ereğli halkını, meclis üyelerini ve gazetecileri 07 Kasım 2014 Cuma günü saat 12.30’da belediyenin Abdi İpekçi Sergi Salonu’ndaki aşure ikramına davet etti 

Öte yandan Belediye Meclisi Kasım ayı üçüncü toplantısını yarın saat 10.00’da yapacak.

UYSAL VE EKİBİNİN ALMANYA’YA YOLCULUĞU VAR

Başkan Uysal, meclis toplantısının ardından Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Eyüp Karaaslan, Sezai Meriç ve Ayhan Atay ile birlikte Almanya Zonguldaklılar Derneği tarafından organize edilen ve Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde yapılacak olan dayanışma gecesine katılmak üzere Almanya’ya hareket etti.

UYSAL KANAL AVRUPA’DA CANLI YAYINA ÇIKIYOR

Başkan Uysal ayrıca 06 Kasım 2014 Perşembe akşamı Türkiye saati ile 22.00’de başlayacak olan Kanal Avrupa’daki programa konuk olarak Almanya’daki gurbetçilere seslenecek. Uysal ve beraberindekiler Salı günü Ereğli’ye dönecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL