Spor

DEMİRBAŞ’A SAHİP ÇIKMALIYIZ

Zonguldak TÜFAD Şubesi tarafından Ereğli’de düzenlenen iftara katılan tecrübeli antrenörlerden Göker Ekren Ereğli Belediyespor Antrenörü Taner Demirbaş’a sahip çıktı. Gerçekleşen iftar yemeğinden söz alan Antrenör Göker Ekren Ereğli Belediyespor Antrenörü..

DEMİRBAŞ’A SAHİP ÇIKMALIYIZ

11

Zonguldak TÜFAD Şubesi tarafından Ereğli’de düzenlenen iftara katılan tecrübeli antrenörlerden Göker Ekren Ereğli Belediyespor Antrenörü Taner Demirbaş’a sahip çıktı.

Gerçekleşen iftar yemeğinden söz alan Antrenör Göker Ekren Ereğli Belediyespor Antrenörü Taner Demirbaş’a yeni sezonda ve hocalık hayatında başarılar dileyrek şunları söyledi. ‘Yeni antrenör kardeşimiz Taner Demirbaş’a hep birlikte sahip çıkmalıyız. Kendisine çok güzel bir görev nasip olmuştur. Bu onun nasibiymiş. Bizlerde kendisine ölçülü ve yapıcı eleştirilerimiz ile yön vererek sahip çıkmalıyız. Ereğli Belediyesporun BAL ligine çıkmış olması bölge için bir şanstır.’

Bu sözleri mutluluk ile karşılayan Ereğli Belediyespor Antrenörü Taner Demirbaş, Göker Ekren’e teşekkür etti.

YORUMLAR (1)

  1. fetva diyorki:

    Goker hoca sen bunu soyleyerek zemın hazırlıyorsun yarın bırgun taner şutlanırsa bak bende buradayım havasındasın. Merak etme sana yedırmezler sen daha beycayırının yolunu hatırlıyormusun. Para yoksa senın gıbı hocalarda yok demı. Sıstemın adamı olmak bu olsa gerek.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL