Spor

ANTRENÖRLER İFTARDA BULUŞTU

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Zonguldak Şubesi Karadeniz Ereğli Çınar Altında iftar verdi. Karadeniz Ereğli ve bölgede görev yapan bir çok antrenör iftardaki yerini aldı. TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal..

ANTRENÖRLER İFTARDA BULUŞTU

KAPAK

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Zonguldak Şubesi Karadeniz Ereğli Çınar Altında iftar verdi. Karadeniz Ereğli ve bölgede görev yapan bir çok antrenör iftardaki yerini aldı.

TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal Genel Başkanlarının talimatı üzerine her bölgede iftar verilemesi istendiğini belirterek hemde iftarda bir araya gelip antrenörlerin sorunlarını dileme imkanı bulmak istediklerini belirtti. Antrenörlerin birbirleri hakkında kötü ve inciti yorumlarda bulunmaması konusunda uyarıda bulanan Birdal, yeni sezon için tüm antrenörlere şimdiden başarı diledi.

İftar sonrası sohbet havasında geçen yemekte söz alan Antrenör Ahmet Uzun ‘benim temennim kimse kimsenin ayağını kaydırmasın. Görev yapan arakadaşlara saygı duyulsun. Spora siyaseti karıştırmasınlar. Kimse bir birinin arkasından kuyusunu kazmasın’ dedi.   TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal bölgede iftarlarının devam edeceğini belirtti. 


TÜFAD EREĞLİ’DE İFTAR VERDİ paylaşan: gercekeregli

YORUMLAR (1)

  1. fetva diyorki:

    ahmetcım mıllete kuyu kazmayın derken bu soz kendın ıcınde gecerlı mı sen once tavsanlıdan nıye kovuldun onu acıkla

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL