Spor

DEMİRBAŞ DÖNEMİ BAŞLIYOR

Süper  Amatör şampiyon  birinci bitirdikten sonra Zonguldakspor’un üçüncü lige yükselmesi üzerine baraj maçı oynamadan direk BAL’a yükselen Kdz. Ereğlispor’un  Antrenörü İsmail Yalçın görevimi bırakmıştı. Takımı BAL’a çıkarttıktan sonra görevinden istifa..

DEMİRBAŞ DÖNEMİ BAŞLIYOR

Ereglide__Demirbas_donemi-ismail_Yalcin

Süper  Amatör şampiyon  birinci bitirdikten sonra Zonguldakspor’un üçüncü lige yükselmesi üzerine baraj maçı oynamadan direk BAL’a yükselen Kdz. Ereğlispor’un  Antrenörü İsmail Yalçın görevimi bırakmıştı.

Takımı BAL’a çıkarttıktan sonra görevinden istifa eden Yalçın, yeni yönetimin önünün açmak için böyle bir karar aldığını açıklamıştı. Bu gelişme üzerine harekete geçen Kdz.Ereğlispor yönetiminin, Taner Demirbaş ile anlaşmak üzere olduğu öğrenildi. 1978 doğumlu olan Taner Demirbaş, Adana Demirspor,Mersin İdman Yurdu, Kayseri Erciyes, Alanya, Elazığ gibi bir çok kulüpte profesyonel olarak oynadıktan    futbolu bıraktı ve kursları bitirerek antrenör oldu. Taner Demirbaş ile  görüşen Kdz. Ereğlispor yönetiminin  konu ile ilgili açıklama yapması beklenirken, Taner Demirbaş  ile prensipte anlaşıldığı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL