Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ÇATUROĞLU VE ÖZBAKIR MAZBATALARINI ALDILAR..!

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) 25’inci dönem Zonguldak Milletvekili olmaya hak kazanan Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu, mazbatalarını İl Seçim Kurulu’ndan aldı. Mazbatasını almak için bir dönem Başsavcılık görevinde..

ÇATUROĞLU VE ÖZBAKIR MAZBATALARINI ALDILAR..!

ak-parti-li-vekiller-mazbatalarini-aldi-dw2o7

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) 25’inci dönem Zonguldak Milletvekili olmaya hak kazanan Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu, mazbatalarını İl Seçim Kurulu’ndan aldı.

Mazbatasını almak için bir dönem Başsavcılık görevinde bulunduğu Zonguldak Adliyesi’ne giden Milletvekili Hüseyin Özbakır, İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Huriye Gülen’den mazbatasını aldı. AK Parti’den 2’nci sıra milletvekili adayı olan ve milletvekili seçilmeye hak kazanan Faruk Çaturoğlu ise, Kozlu Seçim Kurulu Başkanı Hakim Oğuzsan Bülent Ataalp’den mazbatasını aldı.

ÖZBAKIR: “GEREKENİ YAPACAĞIZ”
Milletvekili Hüseyin Özbakır, gazetecilere yaptığı konuşmada, Zonguldak’ın sorunları bildiğini belirterek şunları kaydetti:
“Bu sorunların çözüm noktasında atacağımız adımları da biliyoruz. Meclise gittiğimizde gerek Faruk Bey, gerek diğer partilerden seçilmiş milletvekili arkadaşlarımızla birlikte Zonguldak’ın sorunlarını çözme yönünde elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bize oy versin-vermesin tüm Zonguldaklı kardeşlerimizin hepsinin sorunlarıyla ilgileneceğiz ve gerekeni yapacağız.”

ÇATUROĞLU: “PROJELERİMİZ VAR”
Milletvekili Faruk Çaturoğlu ise kendileri Hükümet kurması durumunda, seçim bildirgesinde yer alan Zonguldak vaatlerini yerine getireceklerini ifade ederek şunları söyledi:
“Zonguldak’ımızın ve ülkemizin sorunlarını biliyoruz. Çözümler noktasında seçimlerden öncesinde bir bilgi birikimimiz var. Seçim atmosferinde üzerinde çalıştığımız projeler var. Bunları arkadaşlarımızla beraber değerlendirip Zonguldak’ımızın Türkiye pastasından daha çok pay alabilmesi için üzerimize ne düşüyorsa, Sayın Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte elimizi değil, inşallah gövdemizi taşın altına sokacağız.
Türkiye’mizin dünya pastasında daha büyük pay alabilmesi içinde elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Eğer hükümeti biz kurarsak, hükümetimizin seçim beyannamesinde Zonguldak ve Türkiye için yer alan vaatlerin en ince ayrıntısına kadar takipçisi olacağız. Bizim dışımızdaki muhalefet partileri hükümet kurarsa da, onların seçmene verdiği her sözün en üst takipçisi olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

Çaturoğlu, mazbatasını aldığı sırada, İl Seçim Kurulu çalışanlarına Ereğli’nin meşhur Osmanlı Çileği’nden hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL