Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediyesi dere ıslah çalışmalarına başladı. İlk olarak Çavdarlı Mevkiinden başlanan çalışmalar, Kabasakal ve Pençes derelerindeki ıslah çalışmaları ile devam edecek.  Karadeniz Ereğli Belediyesi, olası sel felaketine karşı dere..

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

2 (1)

Kdz. Ereğli Belediyesi dere ıslah çalışmalarına başladı. İlk olarak Çavdarlı Mevkiinden başlanan çalışmalar, Kabasakal ve Pençes derelerindeki ıslah çalışmaları ile devam edecek.

 Karadeniz Ereğli Belediyesi, olası sel felaketine karşı dere yataklarının temizliğine başladı. Temizlik İşleri, Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nün belediye makine parkı desteğiyle birlikte yaptığı çalışmalar, Çavdarlı Mevki’indeki dereden başladı.                       

Bölgedeki çalışmaların bitmesinin ardından söz konusu çalışmanın Pençes ve  Kabasakal derelerinin  temizliği ile  davam edeceğini açıklayan  Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Başel, “ Belediyemiz Temizlik İşleri, Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nün belediye makine parkı desteğiyle, Çavdarlı Mevki’inde çalışmalara başladık.

Bölgede dere boyunca temizlik yapılacak. Buradaki çalışma bittiğinde, Kabasakal ve Pençes Dereleri’nde de aynı çalışmaları kısa süre içinde bitirmeyi planlıyoruz.”  dedi.  

1 (1)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL