Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇANAKÇI’DAN ULUPINAR’A ZİYARET

Çanakçılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan’ı Hakan Çanakçı, Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ı makamında ziyaret etti.              Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada; Hakan Çanakçı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti..

ÇANAKÇI’DAN ULUPINAR’A ZİYARET

1956948_638708602888958_937468327426808133_o

Çanakçılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan’ı Hakan Çanakçı, Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ı makamında ziyaret etti.

             Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada; Hakan Çanakçı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Çanakçılar Şirketler Grubunun Gökçebey başta olmak üzere Batı Karadeniz’e ve Türkiye ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı Hakan Çanakçıya teşekkür etti.  Ziyarette ayrıca 30 Mart yerel seçim sonuçları değerlendirildi. Çanakçılar Şirketler Grubunun 2014 yılı yatırımları konusunda bilgi alış verişinde bulunuldu.

           Ziyaretin ardından Çanakçılar Şirketler Grubunun yatırımlarının ve başarılı çalışmalarının devam etmesini dileyen Ulupınar, “Şimdiye kadar yaptıkları hizmetlerinden dolayı başta onursal başkanlar olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerine ve Hakan Çanakçı’ya çok teşekkür ediyorum.”  dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL