Genel Gündem Tüm Manşetler

BUZLAR ERİYOR..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediyesini, Körfez ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odaları başkanlarının ziyaret ettiği bildirildi. Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, ziyarette bulunan Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar..

BUZLAR ERİYOR..!

tso1

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediyesini, Körfez ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odaları başkanlarının ziyaret ettiği bildirildi.
Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, ziyarette bulunan Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker ile Körfez Ticaret Odası (KTSO) Başkanı Mustafa Efe’nin, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile görüştüğü bildirildi.
Açıklamada, ziyaretin samimi bir ortamda gerçekleştiği ifade edildi. Ziyarete ilişkin detay aktarılmazken, konuşulan konunun ise Ereğli ekonomisi olduğu kaydedildi.
ETSO ve KTSO’nun kardeş oda olduklarının da dile getirildiği ziyarette, her iki oda yöneticileri ile Başkan Uysal’ın hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öte yandan, yapılan ziyaret, ilerleyen günlerde Ereğli’ye yatırımcı getirilmesi için, iki oda başkanları ve Uysal’ın girişimleri mi olacak? sorusunu akıllara getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL