Spor

BU ÜÇLÜYE DİKKAT!

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Alaplı Belediyespor’da belirsizlik sona eriyor.  Geçtiğimiz günlerde mevcut yönetimin geçte olsa 6 Eylül tarihine kongre kararı almış olması yönetimi devir alması beklenen isimleri harekete..

BU ÜÇLÜYE DİKKAT!

DSCF4397

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Alaplı Belediyespor’da belirsizlik sona eriyor. 

Geçtiğimiz günlerde mevcut yönetimin geçte olsa 6 Eylül tarihine kongre kararı almış olması yönetimi devir alması beklenen isimleri harekete geçirdi.

Alaplı Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın tarafından  muhtemel görev taksimi yapıldı. Alaplı Belediyespor’un antrenörlük görevini geçtiğimiz sezonda görev alan tecrübeli ve başarılı antrenör Gökmen Başoğlu yapacak.

Gökmen Başoğlu’nun yardımcılığını ise geçtiğimiz sezon Eleşlerspor’da görev yapan Murat Uysal üstlendi. Ayrıca Alaplı Belediyespor’un başarılarında büyük emeği olan geçtiğimiz sezonun Kulüp Müdürü Ali Ünlü’de kulübü devir alması beklenen yönetim tarafından yeniden Kulüp Müdürlüğü görevine layık görüldü. Yeni yönetimin önceki yönetime oranla Gökmen Başoğlu, Murat Uysal, futbolcular ve Ali Ünlü’nün daha fazla arkasında duracağı ve bir çok yeni atılımlar gerçekleştireceği edinilen ilgiler arasında yer alıyor. 

YORUMLAR (4)

  1. KEFKENLİ diyorki:

    EYVAH EYVAH BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ ŞEYTAN ALİ ÜNÜ BAŞKANLIĞINDA TOPLANMIŞ. YAPILACAK OLAN ŞEYTANİ OPERASYONLARDA ALINACAK GÜVENLİK ÖNLEMLERİ VE ÇEVİRİLECEK OLAN LEGAL VE İLLEGAL İŞLER MASAYA YATIRILMIŞ. ŞEYTANİ İŞLERDEN SORUMLU DEVLET BAKANI ALİ ÜNLÜ FUTBOLCULARI AYARTMA GÖREVİNİ KENDİSİ ÜSTELNİRKEN TAKIMI KARIŞTIRMA GÖREVİNİ İSE MURAT UYSALA DEVRETTİ. TAKIMIN TEKNİK İŞLERİNİ İSE AĞZINI AÇMADAN SADECE KOYUN GİBİ GİT GEL KONYA 6 SAAT GİBİ ÇALIŞMAK ŞARTI İLE TEKNİK GÖREVİ İSE GÖKMEN BAŞOĞLU’NA VERDİ. ŞEYTANİ İŞLERDEN SORUMLU BAKAN ALİ ÜNLÜ YAPTIĞI ATAMALARI ALAPLI BELEDİYESPOR BAŞKANLIĞINA SUNDUKTAN SONRA GÖREVLERİNİ YAPMAYA BAŞLAYACAKLAR 🙂

  2. incivezli diyorki:

    eyvah eyvah ali ünlü çok kötü bakıyor kesin bir çok plan peşinde kosuyordur resimdeki en tehlikeli isim ali ünlü en mikseri murat uysal en safıda gökmen başoğlu resımın tanımı bu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL