Genel Gündem Tüm Manşetler

BU İŞİ O ZATEN BİLİYOR..!

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, TBMM İhtisas komisyonlarından Sağlık, aile, çalışma ve sosyal işler komisyonu ve CHP TBMM Grup disiplin kurulu üyeliğine seçildi. Edinilen bilgilere göre, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal..

BU İŞİ O ZATEN BİLİYOR..!

DEMİRTTAŞ

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, TBMM İhtisas komisyonlarından Sağlık, aile, çalışma ve sosyal işler komisyonu ve CHP TBMM Grup disiplin kurulu üyeliğine seçildi.

Edinilen bilgilere göre, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, TBMM İhtisas komisyonlarından Sağlık, aile, çalışma ve sosyal işler komisyonu ve CHP TBMM Grup disiplin kurulu üyeliğine seçildi.

Sağlık, aile, çalışma ve sosyal ilişkiler komisyonu; TBMM Başkanlığınca kendisine havale edilen çalışma ve iş hayatı, sosyal güvenlik, sağlık ve sosyal yardım konuları ile ailenin bütünlüğünün korunması ve benzeri konulardaki kanun ve tasarıları görüşmektedir.

CHP Grubu adına komisyonda Ünal Demirtaş ile birlikte görev yapacak olan milletvekilleri Genel Başkan yardımcısı Yakup Akkaya, Prof Dr. Aytuğ Atıcı, Ali Yiğit, Çetin Arık, Tur Yıldız Biçer’dir. Komisyon üyeleri ilk toplantısını CHP TBMM grup toplantı salonun gerçekleştirdi ve Grup sözcüsü olarak Prof Dr. Aytuğ Atıcı seçildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL