logo

BİZ HAZIRIZ…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, dernek okulların açılmasından dolayı tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Dünya ve Ülke genelinde etkili olan Korona virüs salgını dolayısıyla geçtiğimiz eğitim ve öğretim yılında öğrenciler okullarına gidememiş, öğrenciler eğitimlerini uzaktan eğitim sistemi ile almıştı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okulların 31 Ağustos tarihi itibari ile açılacağını belirtmesinin ardından Ereğli Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, gerekli tüm önlem ve çalışmaların tamamlandığını ifade etti.

Başkan Açıklamasında “Pandemi süresinde okullarımız kapalıydı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada eğitim ve öğretim yılının 31 Ağustos tarihinde başlayacağı ifade edildi. Bizlerde Umum servis Araçları Derneği olarak gerek araçlarımızda gerekse de kooperatif merkezimizde hem dezenfekte ve hijyen çalışmalarını hem de araçlarda ki görevlilerimizin bilgilendirilmesi konusunda eğitimlerimizi tamamladık. Araçlarda bulunan görevlilerimiz kendi hijyenini sağladıktan sonra öğrencilerimizin araca binerken ateşlerini ölçecek, dezenfektanlarını verecek ve maskesiz araçlara binmelerine izin verilmeyecek. Çalışmalarımız bu kapsamda başlayacak ve devam edecektir. Umut ediyoruz ki ülke olarak bu zor süreci de en kısa zamanda atlatacak ve eski güzel günlerimize geri döneceğiz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx