Spor

BELEDİYEDE KARABAĞ OPERASYONU

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligin lideri Kdz Ereğlispor transferlerini sürdürüyor. Kdz Ereğlispor’un genç kalecisi Volkan’ın Türk Silahlı Kuvvetlerinde göreve başlayacak olmasından dolayı takımdan ayrılmasının ardından, takımın 2.kaleci boşluğunu daha önce..

BELEDİYEDE KARABAĞ OPERASYONU

muhammet karabağ

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligin lideri Kdz Ereğlispor transferlerini sürdürüyor.

Kdz Ereğlispor’un genç kalecisi Volkan’ın Türk Silahlı Kuvvetlerinde göreve başlayacak olmasından dolayı takımdan ayrılmasının ardından, takımın 2.kaleci boşluğunu daha önce Erdemirspor, İstanbul Bağcılarspor ve Osmaniyespor’da forma giyen Muhammet Karabağ ile kapattı.  

1994 doğumlu kaleci Muhammet karabağ’ı renklerine bağlayan Kdz Ereğlispor’un transferlere devam edeceği tahmin ediliyor. Muhammet’in takımla idmanlara başladığı öğrenildi. 

YORUMLAR (4)

 1. hoca diyorki:

  Adam gençlere sahip çıksa suç çıkmasa suç.bu ereğlide antrenörler ne kadar çok biliyor.

 2. beyçayırı aslanı diyorki:

  oooo muhammet bu transferden sonra git zalad hocanın elini öp hatta ilk priminle ona tatlı al seni belediyespora nasıl veririm diye ismail yalçının yanından iki dakika ayrılmadı yakında belediye kaleci saitide aldı diye haber çıkarsa şaşırmam nede olsa zalad hoca onuda bağlar ismail hocası ile

 3. ANTRENÖR67 diyorki:

  BAKIYORUMDA İSMAİL ALÇIN SPORA SİYASETİ ÇOKTAN ALET ETMİŞ. BU TRANSFER GEREKLİ TRANSFER DEĞİL BEYLER. BU TRANSFERİN ADI BAKIN BÖLGE GENÇLERİMİZİ TAKIMIMIZDA TOPLUYORUM MESAJI İLE SEÇİM YATIRIMI YAPMAKTIR. EMİN OLUN BAŞKA BİR SEZONDA İSMAİL YALÇIN BU ÇOCUĞU TAKIMA ALSIN BEN BU İŞİ BIRAKIRIM. BAŞKANA ZEMİN HAZIRLAMAK ADINA YÖREDE YAŞAYANLARI SAHİP ÇIKIYORUZ AYAĞINA YAPILMIŞ BİR TRANSFERDİR. İSMAİLCİM SEN GİT ÇOCUK KANDIR. BU KALECİ ÇOCUKTA KENDİNİ BEĞENEİLDİĞİ İÇİN ALINMIŞ ZANNEDER.

 4. erdemirsporlu diyorki:

  muhammet adanada olmadı istanbulda olmadı şimdi ereğli belediyede mi olcak kardeşim olsaydı sen bu işi erdemirde yapardın seni a takıma alırlardı demekki eksiğin varki a takımda düşünülmedin ayrıca bakıyorumda belediyemiz bizim erdemir çocukları ile kendisine yol haritası çizer olmuş yani erdemirin büyüklüğünü her alanda olduğu gibi spordada kabullenmişler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL