Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

BAŞOL SİNYAL VERDİ..!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belde belediye Başkanı Bayram Başol, beraberinde bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti’ye geldi. PUSULA’ nın ‘Ziyaretinizin sebebi nedir’ sorusuna ise ‘Sadece Ziyaret’ diye..

BAŞOL SİNYAL VERDİ..!

52442_akparti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belde belediye Başkanı Bayram Başol, beraberinde bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti’ye geldi. PUSULA’ nın ‘Ziyaretinizin sebebi nedir’ sorusuna ise ‘Sadece Ziyaret’ diye cevap verdi.

Yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanlığını kazanan Bayram Başol, geçtiğimiz günlerde noter kanalı ile partisinden istifa etmişti. Ak Parti’ye geçeceği yönde iddialar çıkan Bayram Başol, bugün akşam saatlerinde beraberinde Ak Parti Belde Başkanı İsmail Üstün, MHP li belediye meclis üyeleri Rıza Üstün ve Zeki Ergün ile birlikte Ak Parti ilçe başkanlığına geldi. Sadece PUSULA’ nın görüntülediği Bayram Başol, kendisine yöneltilen ‘Ziyaretinizin sebebi nedir?’ sorusunu ‘ Sadece ziyaret olarak’ yanıtladı.

Bayram Başol’un ziyaret ettiği saatte Ak Parti yönetim kurulu toplantısının olması ise dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL