Spor

BAŞKAN UYSAL’A ÖNEMLİ ZİYARET

Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftar Derneğinin daveti üzerine ilçeye gelen Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı makamında kabul eden..

BAŞKAN UYSAL’A ÖNEMLİ ZİYARET

DSC_1381

Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftar Derneğinin daveti üzerine ilçeye gelen Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı makamında kabul eden Başkan Uysal, Başkan Orman ve beraberindeki, Taraftar Dernekleri Başkan Yardımcısı Hakan Köse ile bir süre görüştü.

Başkan Uysal’a görevinde başarılar dileyen Başkan Orman, ilçedeki bazı gözlemlerini Uysal ile paylaştığı konuşmasında, şehrin bir marinaya ihtiyacı olduğu kanaatine vardığını belirterek, “Şehrin ihtiyaçları konusunda güzel işlere imza atacağınıza inanıyorum.” dedi.

Başkan Orman’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Uysal’da marinanın projeleri içinde yer aldığını belirterek konu ile ilgili çalışmaların başladığını söyledi.

“Biz geçmişimize sahip çıkıp, geleceğe yolculuğu önemsiyoruz.”diyen Başkan Uysal, “Arkadaşlarımız Ereğli’de sadece sportif anlamda değil toplumsal olaylarda da çok önemli çalışmalar yapıyor. Ben sizlerin huzurunda arkadaşlarımızı kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Başkan Orman’ın belediyeyi ziyaretinde Ereğlispor 2.Başkanı Ayhan Atay ve Belediye Meclis Üyesi Fevzi Mazlum’da yer aldı.

DSC_1392

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL