Eğitim Genel Tüm Manşetler

BAŞKAN UYSAL VE KOMUTAN ENÇ’E PLAKET

Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı sosyal, kültürel ve sportif alanda Dünya ve Türkiye derecesine giren okullara ödülleri düzenlenen törenle verildi. Düzenlenen törende Kdz. Ereğli Belediye..

BAŞKAN UYSAL VE KOMUTAN ENÇ’E PLAKET

DSC_0401

Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı sosyal, kültürel ve sportif alanda Dünya ve Türkiye derecesine giren okullara ödülleri düzenlenen törenle verildi. Düzenlenen törende Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’a eğitime yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim edildi.

 ERDEMİR Kültür Merkezinde düzenlenen törene Karadeniz Bölge Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç,Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Zonguldak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Yılmaz, Kdz. Ereğli Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Naci Kılıç, şube ve okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

BAŞKAN UYSAL VE KOMUTAN ENÇ’E PLAKET

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan ödül töreni ERDEMİR Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerinin müzik dinletisi ile devam etti. Müzik dinletisinin ardından Milli Eğitim’e desteklerinden ötürü Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Karadeniz Bölge Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç’e plaket takdim edildi.

 Plaketlerini  Kdz. Ereğli Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Naci Kılıç’ın elinden alan Uysal ve Enç’in hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından, yaptıkları projelerle Dünya ve Türkiye’de dereceye giren okullara ödülleri verildi.

YILIN ÖĞRETMENİ YILDIZ AYDIN EKİZ

Toplum sağlığının korunması ve Okullarda hijyen ve temizliğin önemi konularını kapsayan Beyaz Bayrak projesinde dereceye giren okullar  ,Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ın elinden ödüllerini alırken, işitme engelli bir çocuğa okuma-yazma öğretmeyi başaran ERDEMİR İlköğretim okulu öğretmenlerinden Yıldız Aydın Ekiz ‘Yılın Öğretmeni’ seçildi. 

DSC_0382

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL