logo

BAŞKAN TEKİN’DEN DAVET VAR…

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için tüm vatandaşlarımızı 29 Ekim’de saat 19.23’te hep birlikte İstiklal Marşı’nı söylemeye davet ettiklerini bildirdi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Cumhuriyet Bayramımızın 97. Yılını maske ve sosyal mesafe kuralarına uygun bir şekilde Anıt önünde kutlayacaklarını söyledi.

29 Ekim saat 19.23’te İlçemizin dört bir yanından çalınacak İstiklal Marşımızı hep birlikte söyleyeceklerini belirten Tekin, “Cumhuriyet Bayramımızın 97. yılını İlçemizde coşkuyla kutlamak için hazırlıklarımızı tamamladık. Korona virüs tedbirleri kapsamında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı dolu dolu sokaklarda değil; yüreklerimizde, gönüllerimizde ve akıllarımızda kutlayacağız. Bu nedenle 29 Ekim Perşembe akşamı, bu çok önemli günde tüm Alaplılı hemşerilerimi saat 19.23’de evlerinin balkonlarında, pencerelerinde ve Atatürk Anıtı önünde maske ve sosyal mesafe kurallarına uyarak İstiklal Marşı’nı söylemeye davet ediyorum. Hemen ardından Atatürk Anıtı önünde havai fişek gösterilerimiz olacak. İstiklal Marşı’mızı büyük bir coşkuyla, büyük bir gururla, büyük bir inançla, yüreklerimizden gelen seslerle hep birlikte söyleyelim ve Cumhuriyetimizin ilanının 97.yıl dönümünü bir kez daha kutlayalım.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx