Genel Gündem Tüm Manşetler

BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞTÜLER

BAŞBAKAN ERDOĞAN EREĞLİ’YE BAŞKAN UYSAL İLE SELAMLARINI İLETTİ… BAŞBAKAN ERDOĞAN, MİLLETVEKİLİ CANDAN VE BAŞKAN UYSAL MECLİSTE BULUŞTU Karadeniz Ereğli’ye yapılması planlanan bazı projeleri değerlendirmek ve istişareler yapmak için Ankara’ya giden..

BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞTÜLER

20140527_111719

BAŞBAKAN ERDOĞAN EREĞLİ’YE BAŞKAN UYSAL İLE SELAMLARINI İLETTİ…

BAŞBAKAN ERDOĞAN, MİLLETVEKİLİ CANDAN VE BAŞKAN UYSAL MECLİSTE BULUŞTU

Karadeniz Ereğli’ye yapılması planlanan bazı projeleri değerlendirmek ve istişareler yapmak için Ankara’ya giden Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Başbakan Erdoğan ile görüştüğünü ve Ereğli halkına selamlarını ilettiğini bildirdi.

Daha önceki gezisinde Ankara’da bazı bakanlıklarda ve genel müdürlükler ile temaslarda bulunan Başkan Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek ile gittiği Ankara’da, AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ile de bir araya gelerek AK Parti Grup toplantısına katıldı.

Başkan Uysal, Başbakan Erdoğan ile ayaküstü sohbet etme imkânı bulduğunu ifade ederek, “Sayın Başbakanımız, Sayın milletvekilimiz Ercan Candan’ı ve bizleri Karadeniz Ereğli’yi de AK partili belediyeler arasına kattığımız için tebrik etti. Kendisi ile Ereğli’yi ve şehrin sorunlarını konuştuk. Bizim aracılığımız ile tüm Ereğli halkına selamlarını iletti.” ifadesini kullandı. 

BB3

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL