Spor

BAŞKAN ARANIYOR

Kırmızı-Lacivertli ekipte  Kongre tarihi belli oldu.    Yeni sezonda  Üçüncü Türkiye Liginde mücadele edecek olan Zonguldakspor’da kongre hazırlığı sürüyor.  2014-2015 sezonuna  güçlü bir yönetimle girmeyi hedefleyen Kırmızı-Lacivertli yönetim, kongre tarihi..

BAŞKAN ARANIYOR

Baskan_kim_olacak-Yonetim_15

Kırmızı-Lacivertli ekipte  Kongre tarihi belli oldu.    

Yeni sezonda  Üçüncü Türkiye Liginde mücadele edecek olan Zonguldakspor’da kongre hazırlığı sürüyor.  2014-2015 sezonuna  güçlü bir yönetimle girmeyi hedefleyen Kırmızı-Lacivertli yönetim, kongre tarihi olarak 14 Haziran Cumartesi gününü belirledi.
Saat 12.00’de Kulüp Binasında yapılacak olan kongre çoğunluk sağlanamaması durumunda bir hafta sonra  aynı yer ve saatte tekrarlanacak.  Kongre ilanı bugün yerel gazetede de yayımlanarak  duyuru yapıldı.
ZONGULDAK İÇİN HAYIRLISI OLSUN
 14 Haziran’da yapılacak olan kongre hakkında  bilgi veren Kulüp Başkanı Süleyman Caner, yaptığı açıklamada şunları söyledi;” Biliyorsunuz bu sene üçüncü lige çıktık. Üçüncü lig maçları  BAL ligine göre daha erken başlıyor. Yeni sezon öncesinde Olağan genel kurulumuzu  yaparak  transfer çalışmalarına başlamak istiyoruz. Bir an evvel kongre işlerini bitirip transfere yoğunlaşmak istiyoruz. Zonguldakspor’a faydalı isimlerin yönetimde yer alması için görüşmelerimiz var. Mevcut yönetimimizde  bazı değişiklikler olabilir.
Daha güçlü bir Zonguldakspor için elimizden geleni yapacağız, Şehrimize  hayırlı olsun” şeklinde konuştu”  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL