Spor

BADMİNTON TAKIMI KURULDU

Geçtiğimiz yıl futbol şubesi ile spora merhaba diyen Zonguldak Ereğli Spor Kulübü kuruluşunun henüz 1.yılını dahi doldurmamışken bünyesinde açtığı sportif şubeler ile her alanda mücadele ediyor. Geçtiğimiz hafta basketbol şubesinide..

BADMİNTON TAKIMI KURULDU

BADMİNTON TAKIMI KURULDU

Geçtiğimiz yıl futbol şubesi ile spora merhaba diyen Zonguldak Ereğli Spor Kulübü kuruluşunun henüz 1.yılını dahi doldurmamışken bünyesinde açtığı sportif şubeler ile her alanda mücadele ediyor.

Geçtiğimiz hafta basketbol şubesinide açarak Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından tescillenen Zonguldak Ereğli Spor, 3.branşını da Badminton takımı ile kurdu. Zonguldak ilinde Badminton müsabakalarında mücadele edecek olan Zonguldak Ereğli Spor takımın başına tecrübeli Antrenör Ogün Sinan’ı getirdi.

Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu’nun göreve getirdiği Antrenör Ogün Sinan şunları söyledi. ‘Öncelikle Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nu yürekten kutluyorum. Sporun sadece futboldan ibaret olmadığını gösteren adımlar atıyor. Basketbol şubesinin ardından Badminton şubesinide açarak kulübün her alanda mücadeleci olduğunu gösterdiler. Ufku geniş düşünerek geleceğe yatırım yapan kulüp, bir çok hocanın görev almak isteyeceği tarzda bir yönetim sergiliyorum. Bu ailenin bir bireyi olmamı istediklerinde mutluluk duyacağımı ve elbette spora emek veren, inanan insanlarla bu işi yapabileceğimi söyledim. Badminton Şubesi olarak Zonguldak ilinde takım olarak mücadele edeceğimiz gibi sporcularımız bireysel müsabakalarda da kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Zonguldak Ereğli Spor Kulübü ailesinin bir parçası olmak beni onurlandırmıştır. Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyorum. Kız ve erkek Badminton şubelerimiz hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.’

Diğer yandan Kulübün Yönetim Kurulu ilerleyen zamanlarda hentbol ve voleybol şubesinin yanı sıra yüzme sporlarında da yer almak istediklerini belirtti.   

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL