Spor

AHOS OTEL SUNAR…

Gerçek Spor Programı bu hafta sizlere farkı mekandan ve farkı açıdan seslendi. Kdz Ereğli Gülüç Mevkiindeki Ahos Otel’de gerçekleşen programda spor gündeminin nabzı tutuldu.  3.Lig, Bölgesel Amatör Lig, Ereğli Birinci..

AHOS OTEL SUNAR…

AHOS OTEL SUNAR

Gerçek Spor Programı bu hafta sizlere farkı mekandan ve farkı açıdan seslendi. Kdz Ereğli Gülüç Mevkiindeki Ahos Otel’de gerçekleşen programda spor gündeminin nabzı tutuldu. 

3.Lig, Bölgesel Amatör Lig, Ereğli Birinci Amatör Küme’nin ele alındığı programda Kardemir Karabükspor U-17 takımının hocasının Emre Bölezoğlu ile ,lgili söylediği sözlerde tartışıldı.

Her hafta olduğu gibi bu haftada gündemi belirleyen Gerçek Spor Programını Ahos Otel sponsorluğunda alttaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (7)

 1. gülüçlü diyorki:

  ali ünlü eleşlerspora yönetici oldunda bizim haberimiz mi yok neredeyse adamları uefa şampiyonu ilan ediceksin daha düne kadar 3 hafta 0 ceken takım eleşler değildi sanki

 2. kozlulu diyorki:

  kozlu sporu ne kadar biliyorsun levent arkadaş imam imam sana haber getiriyor diye biliyorsun ama uçakuşla takım hakkında bilgi edinmek ne kadar sağlıklı olur bir düşün bakalım ama merak etme imam devre arası burda tutulmaz

 3. kepezli diyorki:

  levent özçelik takımın kazanıyor diye işler yolunda olabilir. ama unutma ilk mağlubiyette patlarsın. böyle gerile gerile o zamanda konuşabilecekmisin çok merak ediyorum.

 4. ALAPLILI diyorki:

  ALİ ÜNLÜ SEN ONU BUNU KINAYACAĞINAALAPLISPORUN DURUMDAN HABER VER BENCE KENDİNİ KINA ALAPLISPORU NE HALLERE DÜŞÜRDÜNÜZ

 5. hasan durgut diyorki:

  kaan bey sevilirsin sevilmezsin ama senin yaptıklarını sevenlerinde sevmeyenlerinde takdirle karşılıyor. bugün karabüksporu ereğliye getirip ağırlamak herkesin harcı değildir. duyduğuma göre beşiktaşla maç yapmaya gidecekmişsin bu tür şeyler gençler için çok önemli. herşeyden önce vizyonundan dolayı seni kutlarım.

 6. antrenör diyorki:

  levent özçelik belediyenin erkek futbol takımını koruya koruya 3 puan aldırttın. şimdide kız futbol takımının avukatlına başlamışsın. onlarada en azından hükmen puan aldırtırsın. ama bu necat bakanlı kız takımı dediğin gibi 12 puan alamazsa senide avukatları olarak topa tutmak lazım

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL