Genel Spor

ALPAGO VE YAZICIOĞLU BAŞARI DİLEDİ

Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu yeni kurulan Zonguldak Ereğli Spor Kulübüne resmi müsabaka öncesinde başarılar diledi. 2 ay önce kurulan ve kısa..

ALPAGO VE YAZICIOĞLU BAŞARI DİLEDİ

4

Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu yeni kurulan Zonguldak Ereğli Spor Kulübüne resmi müsabaka öncesinde başarılar diledi.

2 ay önce kurulan ve kısa sürede sahaya 69 lisansı sporcu ile çıkan Zonguldak Ereğli Spor Kulübünün U-19 resmi müsabaka öncesinde özel konukları vardı. Karadeniz Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve Belediye Meclis üyesi ihsan Yazıcıoğlu yeni kurulan kulübün başkanını, antrenörünü ve oyuncuları kutlayarak maç öncesi başarılar diledi.

Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ‘kısa süre önce kurulan ve faaliyetlerine başlayan Zonguldak Ereğli Spor Kulübüne çalışmalarında başarılar diliyorum. Bilinmesini isteriz ki Karadeniz Ereğli Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olacağız. Bünyesine 69 sporcu barındırdığını belirten Başkan Kaan Kocaman’ı kutluyorum. Merhum babasının mirasına sahip çıkıyor. İnşallah muvaffak olurlar’ dedi.  Karadeniz Ereğli Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu ise ‘amatör sporun zorluklarını en iyi bilenlerdenim. İşin mutfağından gelmiş olmanın tecrübesi ile söylemem gerekirse zor bir iş başardıklarını belirtebilirim. Daha dün kurulan bir kulüp ile 2 kategoride sahada olmaları takdire şayan bir başarıdır. İnşallah gönüllerinden geçen başarıyı elde ederler. Sporun ve sporcunun yanında olmak bizlerin asli görevidir. Şahsım ve belediyemiz adına da bunu en iyi şekilde yapacağımızı da belirtmek isterim.’ Dedi. Gerçekleştirilen ziyaretin anısına Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman’ın Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago’ya çiçek takdim etmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekildi. 

3

2

1


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL