Genel Siyaset Tüm Manşetler

AKP OLMADI ŞİMDİ MHP

AKP’den Ormanlı Belediye Başkan aday adayı olan Bayram Başol, AKP adayının Nail Eski olarak açıklanmasının ardından önce partiden istifa etti ve ardından MHP’ye geçti. MHP İl Başkanlığı Ormanlı Belediye Başkan..

AKP OLMADI ŞİMDİ MHP

basol-mhpde

AKP’den Ormanlı Belediye Başkan aday adayı olan Bayram Başol, AKP adayının Nail Eski olarak açıklanmasının ardından önce partiden istifa etti ve ardından MHP’ye geçti.

MHP İl Başkanlığı Ormanlı Belediye Başkan adayı olarak Ayhan Turan’ı açıklamasının ardından Ereğli İlçe Yöneticileri vatandaşların da yoğun talepleri doğrultusunda adayı Bayram Başol olarak belirledi. 

MHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Zonguldak il genelinde partinin büyük bir çıkış yakaladığını ve her noktada ilgi gördüğüne vurgu yaparak, “Ormanlı’da da bu ilgi ve destek Bayram Başol ile arttı. İl Başkanlığına gelerek müracaatımızı yaptık gerekli evraklar teslim edildi, genel merkezimiz onayladı ve Ormanlı’da Belediye Başkan adayımız Bayram Başol olarak belirlenmiştir. Partimize bölgemize hayırlı uğurlu olsun” 

Bayram Başol TTK Armutçuk Müessesesi’nde maden ocağında sağlıkçı olarak çalışırken  GMİS Armutçuk Şubesinde uzun süre profesyonel sendikacılı olarak seçilmiş ve seçimi kaybettikten sonra da emekli olmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL