Genel Gündem Tüm Manşetler

CANDAN ENDİŞEYİ KALDIRDI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Kdz. Ereğli’deki huzur evi binasının güçlendirilmesi için binanın boşaltılacak olması nedeniyle huzur evinde kalan yaşlıların endişe içinde olduklarını öğrenmesi üzerine harekete geçti…

CANDAN ENDİŞEYİ KALDIRDI

milletvekili-candan--huzurevindeki-endiseyi-kaldirdi

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Kdz. Ereğli’deki huzur evi binasının güçlendirilmesi için binanın boşaltılacak olması nedeniyle huzur evinde kalan yaşlıların endişe içinde olduklarını öğrenmesi üzerine harekete geçti. Huzurevi sakinlerinin  huzurevinin güçlendirilmesi sonrasında bu binaya dönemeyecekleri yönündeki söylentiler üzerine yaşadıkları endişeleri  kısa ve net ifadelerde ortadan kaldırdı.

Milletvekili Candan,  kendisine konuyu bildiren İşadamı Celal Bozkuş ve Dr. İbrahim Kayıhan ile birlikte gittiği huzur evinde yaşlıların tümünün de katıldığı toplantıda konuştu.

 Prof. Dr. Candan burada yaptığı konuşmada “En son söyleyeceğimi başından söyleyeyim., Hiç kimse buranın huzurevi olmasının dışında kimse kullanamaz. Hiç kimse sizi buradan çıkartıp da daha sonra başka bir şey yapamaz. Eğer ben vekilsem burası böyle kalacaktır. Ben vekil olduğum sürece, sağ olduğum sürece buraya bir başka şey yapılamaz. Burası 180 gün sonra bitecek. Yani Nisan sonuna kadar bitirilecek. Seçimler ne zaman? Haziran’da. Ben o tarihte milletvekiliyim. Bu arada herhangi bir şey olur ise ben buradayım. Evim hemen buranın arkasında.  Siz hiçbir şeyi dert etmeyin” dedi. 

Candan daha sonra yaşlıların görüşlerini dinledi ve huzurevindeki personelin de geçici olarak Devrek’te görevlendirilmesinin kendisine bildirilmesi üzerine, bu konuda da personelin Ereğli’de geçici olarak görevlendirilmesi olayı ile de ilgileneceğini söyledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL