Genel Spor

50 BİN TL ÖDENEK GELDİ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Kömür Spor Başkanı Süleyman Caner, Kent Konseyi Başkanı Yesari Sezgin ve Hasan Yücel ile birlikte Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında..

50 BİN TL ÖDENEK GELDİ

Ulupınar-Kömürspor-1x

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Kömür Spor Başkanı Süleyman Caner, Kent Konseyi Başkanı Yesari Sezgin ve Hasan Yücel ile birlikte Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaretinin sonucunda müjdeli haber geldi. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Zonguldak Kömür Sporumuza 50 Bin TL ödenek aktarıldığı bildirildi.           
          Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar konu ile ilgili yaptığı açıklamada; ”Zonguldak Kömür Sporumuzun yeni yönetim ile birlikte Spor Toto Teşkilat Başkanımızı ziyaret etmiştik. Girişimlerimizin sonucunda Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız tarafından 50 BİN TL ödenek aktarıldığı bildirildi. Zonguldak Kömür Sporumuzun hak ettiği günlere döndürebilmek adına her türlü çalışmaların takipçisi olacağımızı bilmenizi isterim. Bizlerde kulübümüze her türlü desteği vereceğiz. Kulübümüzün eski günlerine geri dönüş yolunda ki adımlarımızı bundan sonraki süreçte de devam edeceğimizi bir kez daha yinelemek istiyorum. Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL