Spor

24 SAAT GÜVENLİK GELİYOR…

Geçtiğimiz günlerde idman yaptığı esnada soyunma odalarının kapısını kırarak giren hırsızlar tarafından futbolcuların en değerli eşyalarını çalındığı Zonguldak Ereğli Spor’a Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Ahmet Karayılmaz ve..

24 SAAT GÜVENLİK GELİYOR…

il-muduru-ziyareti

Geçtiğimiz günlerde idman yaptığı esnada soyunma odalarının kapısını kırarak giren hırsızlar tarafından futbolcuların en değerli eşyalarını çalındığı Zonguldak Ereğli Spor’a Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Ahmet Karayılmaz ve Kdz. Ereğli Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Adem Çelik ziyarette bulundu.

 Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahasındaki soyunma odasını ziyaret eden Karayılmaz ‘’Zonguldak Ereğli Spor’un kişi veya kişiler tarafından idman esnasında soyunduğumu öğrendiğimizde bir hayli üzüldük. Elbette kurum olarak birçok tedbirleri alıyoruz. Ama bazen olacağın önüne geçilmiyor. Güvenlik önlemlerimizi daha da arttıracağız. Kapalı spor salonundaki güvenlik personelimizi Beyçayırı Sahasında istihdam edeceğiz. Güvenlik idare merkezimiz Beyçayırı Sahası olacaktır. 24 saat güvenlik sağlanacaktır. Birkaç prosüdürü tamamladıktan sonra hayata geçecek ‘’ dedi.

Gerçekleşen ziyaretten ve gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti belirten Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ise ‘’Değerli müdürümüzün ilgisi memnuniyet vericidir. Zonguldak’tan buraya gelip geçmiş olsun temennisinde bulunma inceliği gösteren İl Müdürümüz Ahmet Bey ve İlçe Müdürümüz Adem Bey’e teşekkür ederim’’ dedi.

Ziyarette Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman, Kulüp Müdürü Cemil Sıcakyüz ve Kulüp Antrenörü Namık Küçük hazır bulundu. Yapılan istişare sonrasında İl Müdürü Ahmet Karayılmaz Beyçayırı Sahasında incelemelerde bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL