logo

YİNE YENİDEN BİR TARİH YAZACAĞIZ…

Seçim çalışmalarını sürdüren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal, ekibiyle birlikte Kavaklık Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak, Ereğli’de yine yeniden bir tarih yazacaklarını söyledi.

Kavaklık Mahallesi Muhtarı Nazif Kaplan ve Kavaklılılar tarafından karşılanan Başkan Uysal, kendilerini bu soğuk havaya rağmen karşılayan Kavaklık sakinlerine teşekkür ederken, samimiyetlerinin ve sıcaklıklarının da içlerini ısıttığını söyledi. Yaptıklarınının yapacaklarının teminatı olduğunu hatırlatan Başkan Uysal, çocuk paydalı, daha güzel ve yaşanabilir bir Ereğli vaat etti.

Kabasakal dere boyu yaşam alanı olacak

Kavaklık bölgesini de ilgilendiren Kabasakal Deresi’nin çevre düzenlemesiyle birlikte bölgenin yeni yaşam alanlarına kavuşacağını vurgulayan Başkan Uysal, “Kavaklık’ta önlemimizi aldık, seli önledik. Artık buralara çocuk parkları, ışıklandırma ve çevre düzenlemeleri yaparak dere boyunca bölgeyi yeni bir yaşam olanı olarak düzenleyeceğiz. Tabi ki bu da sizlerden aldığımız güç ve çok güçlü bir destekle olacak.

Ereğli’de yine yeniden bir tarih yazacağız

Büyük Birlik çatısı altında Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun partisinde büyük hizmetlere imza atacağız. Bizim özümüz millet yani sizler sözümüz de hizmettir. Belediye başkanı demek çileye talip olmak demektir. Allahı’ın izni ve sizlerin desteğiyle biz bu seçimi alarak Kdz. Ereğli’de yine yeniden bir tarih yazacağız. Bizimle tarih yazmaya var mısınız? İçinizden çıkan bu evladınıza sahip çıkacak mısınız?” diye konuştu.

Bizde rant yok, hizmet var. Bizde yalan yok

Daha sonra Doruk bölgesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Uysal, bazı adayların vaatlerinin halkı kandırmaktan öteye gidemeyeceğini belirterek, “Hani Mustafa Sandal’ın bir şarkısı var. Ne diyor. Onun arabası var özel mi özel, bastımı gaza gider mi gider maalesef ruhu yok. İşte eksiklik burada. Bizde rant yok, hizmet var. Bizde yalan yok, gerçekler var. Bizde samimiyet, sevgi ve saygı var, halkı kandırmak yok” dedi.

Kaybedecek bir saniyeye bile tahammülü yok

Başkan Uysal, “5 yılda 6 seçim ve birde hain fetö darbe girişimi yaşadık. Bir gün şikâyet ettik mi? İlçemizin sorunlarını da biliyorum çözümlerini de. Şehrimin neye ihtiyacı var onu biliyorum. 5 yıl festivalde, şovda yaparız ama hizmet gelmez. Bu şehrin kaybedecek bir saniyeye bile tahammülü yok. 31 Mart’ta festival ve şov diyenleri değil, hizmet diyenleri seçin. ” dedi.

Başkan Uysal’a Bölücek seçim mitinginde, BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, Başkan Uysal’ın eşi Sevim Uysal, BBP Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty