logo

SERTAN OCAKCI’DAN İŞCİYE DESTEK..

indir

CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Sertan Ocakcı, önerilen 68 kuruş saat ücreti artışını kabul etmeyerek, hak ettikleri bir ücret artışı isteyen Erdemir çalışanlarına tam destek sözü verdiklerini vurguladı.

Kamuoyunun bildiği üzere; Kentimizde emek ve alınteri ile geçimini sağlayan Erdemir işçisinin demokratik eylemini destekliyoruz. Erdemir İşçisinin Toplu İş Sözleşmesinde kendi  İşçisi ile dalga geçercesine 68 kuruşluk saat ücreti zammına olan haklı eylemlerine CHP Kdz. Ereğli İlçe örgütü olarak tam destek veriyoruz.

Kamuoyunun ve Erdemir Yönetiminin bilmesi gereken bir konu ise Kalite Ödüllü bir dünya markasının büyüklüğü sadece ürettiği mal ve hizmetle olmadığının bilinmesi gereklidir. Dünyada büyük firmalar  iki önemli ve yaşamsal kavramlar ile büyüklüğünü gösterir.  Birinci kavram; Firmanın çalışanlarına sunduğu iş ve çalışma ortamındaki memnuniyet ile maddi memnuniyetle olmaktadır. İkinci kavram ise, Firmanın bulunduğu kent ile uyumu ve kente dair katacağı değerdir.

Kdz. Ereğli’de yaşayan ve bu kentin önemini bilen bizler Erdemir yönetiminin bu iki önemli konuya dikkatini vermesini ve İşçisi ile büyük firma olma yolunda İşçisinin haklı talebini ivedilikle değerlendirmesini istiyoruz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo giriş