logo

Sahte para operasyonunda 5 kişi yakalandı…

Zonguldak’ta piyasaya sahte para sürmek istedikleri iddia edilen 5 kişinin Jandarma ekiplerince yakalandığı bildirildi.

Konuyla ilgili olarak Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada “Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; İstanbul ve Kocaeli ilinden temin edilen sahta paraların Zonguldak ve civar illerde piyasaya sürdükleri bilgisi alınmıştır.
04 Mayıs 2021 günü elde ettikleri sahte paraları Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak illerinde piyasaya süren F.K. (38-E), M.H. (32-E), N.K.(40-K), Ş.Ç. (40-E) ve G.G.(35-E) isimli şahıslara yönelik olarak düzenlenen operasyon neticesinde, şahısların (6) akaryakıt istasyonu ve (14) iş yerinde sahta para karşılığında alış-veriş yaptıkları tespit edilmiştir. Zonguldak ve Kocaeli illerinde düzenlenen operasyonlarda yapılan aramalar neticesinde; (31) adet sahte 50 TL, (1) adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir.
F.K. (38-E), M.H. (32-E), N.K.(40-K), Ş.Ç. (40-E) ve G.G.(35-E) isimli şahıslar gözaltına alınarak haklarında adli işlemlere başlanılmıştır” denildi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.