logo

EREĞLİ BENİM EVİM GİBİDİR…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Arkaz ziyaretinde ‘Ereğli benim evim gibidir.’ sözleri ile Ereğli’de olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti. İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti.

MHP İstanbul Milletvekili, Anadolu Hastaneleri ve Silivri Medikal Park Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Arkaz MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyarete Kadın Kolları Başkanı Ela Karabulut, Zonguldak İl Ocak Başkanı Oğuzhan Karadeniz, Kandilli Belediye Başkan Adayı Tuncay Aydın, Ormanlı Belediye Başkan Adayı Tacettin Aldırmaz, Gülüç Belediye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz ve ilçe teşkilatı katıldı.

Rahman Demirtürk, Hayati Arkaz’ın ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Demirtürk açıklamasında; “Sayın İstanbul Milletvekilim Hayati Arkaz Bey partimizi ziyaret etmiştir. Bizi ziyaret ettiği için partimizi onurlandırmıştır. Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Sevgi ve saygılarımı iletiyorum.” Dedi.

Hayati Arkaz Ereğli’de olmaktan duyduğu mutluluğu, Ereğli’yi ve Ereğlileri sevdiğine değindi. Arkaz açıklamasında; “Bende Başkanıma teşekkür ediyorum. Bugün burada olmaktan çok mutluyum. Ben İstanbul Milletvekiliyim ama Ereğli benim evim gibidir. Ben Ereğli’yi ve Ereğlilileri bu kadar çok sevmeseydim buraya gelip 10 sene önce bir yatırım yapmazdım. Yıllardan beridir biz Ereğli’deyiz. Ereğlililer bizi sevmiş bağrına basmış biz de onları çok seviyoruz. Bundan sonra Allah nasip ederse bir ayağım Ereğli de olacak ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı ve ilçesinin tüm teşkilatının emrindeyim. Bunu da buradan söylüyorum. Hepsinin başımın üstünde yeri var. Kendilerini en kısa zamanda Ankara’ya bekliyorum. Herkese de teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Ziyaret yaklaşık bir saat süren sohbetin ardından sona erdi. Hayati Arkaz İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve ilçe teşkilatı katıldı. Ziyaret yapılan sohbetin ardından sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx