logo

ÇORUMLUOĞLU İNCELEDİ…

Zonguldak’ın Ereğli ilçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Gülüç Belediyesi tarafından Sahil bandında yapımı devam eden Kafeterya ve diğer çalışmalar hakkında Başkan Gökhan Demirtaş’tan bilgiler aldı.

Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Gülüç Beldesinde sahil bandında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Sahil bandı çevre düzenleme çalışmaları ile birlikte yapımı devam eden Kafeterya alanında da incelemede bulunan Kaymakam Çorumluoğlu “Gülüç Belediyesi güzel çalışmalara imza atıyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Gülüç beldesi güzel bir sahile ve Kafeteryaya sahip olacak” dedi.

Konuyla ilgili olarak Gülüç belediye Başkanı Gökhan Demirtaş konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında “Ereğli Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu ve Meclis üyelerim ile birlikte kafeterya projemizi yerinde inceledik. Gülüçümüze yapılamaz denilen sahilimizi yaptık.  Sahilimizin 2.Etap projesini hayata geçireceğiz. Kafeterya projemiz bütün hızıyla devam ediyor. En kısa süreçte sizlerle birlikte çay, kahve içeceğiz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx