Genel Gündem Tüm Manşetler

ZOR İKNA EDİLDİ..!

Kdz. Ereğli Belediyesinde çalışan bir kişi, intihara teşebbüs etti. Alınan bilgiye göre, Karadeniz Ereğli Belediyesi’nde taşeron işçi olarak çalıştığı öğrenilen S.E, maaşına icranın el koymasının ardından bunalıma girerek; intihara kalkıştı.. ..

ZOR İKNA EDİLDİ..!
9535_28379-3843652606
Kdz. Ereğli Belediyesinde çalışan bir kişi, intihara teşebbüs etti.
Alınan bilgiye göre, Karadeniz Ereğli Belediyesi’nde taşeron işçi olarak çalıştığı öğrenilen S.E, maaşına icranın el koymasının ardından bunalıma girerek; intihara kalkıştı.. 
  
Aynı zamanda, bir iş hanında da temizlik görevlisi olan S.E, maaşına icranın el koyduğunu öğrendiğinde bunalıma girerek, Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’ndeki 8 katlı Merkez İş Hanı’nın çatısına çıktı. 
Şahsın hareketlerinden şüphelenen bazı vatandaşlar, S.E’nin aşağıya atlayabileceği ihtimalini 112’yi arayarak görevli polis memuruna bildirdi.
Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık çalışanı sevk edildi. Bölünmüş yolda Uğur Mumcu Caddesi ile Devrek Yolayrımı güzergahı, araç trafiğine kapatıldı. 
S.E’nin atlama ihtimaline karşı ise şişme branda gerildi. Bu sırada, toplanan vatandaşlardan bazılarının cep telefonları ile olayı kaydettiği görüldü.
 
ÇATIDA SÜREN MÜTHİŞ İKNA ÇABASI SONUÇ VERDİ 
 
Olayı haber alan ve S.E’nin ağabeyi olduğunu öne sürülen H.E, çatıya çıktı. Çatıda, uç bir noktada, ayakları sarkan vaziyette oturan S.E’yi, Emniyet Amiri Nurettin Çelik, kardeş H.E ve 4 polis, ikna ederek eylemine son verdirtmek istedi. Yaklaşık 40 dakika süren çaba sonuç verdi, S.E, çatıda, güvenli bir bölgeye alındı. 
Burada, sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan S.E, ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 
S.E’nin ağabeyi olduğu öne sürülen H.E, gazetecilere konuşacak durumda olmadığını belirterek üzgün olduğunu söyledi.
 
İşçi’nin fabrikatör Fazlı Erdoğan‘ın öz yeğeni olduğu iddia edildi!..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL