Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

STRATEJİ BELİRLEDİLER

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığında, Milletvekilleri adayları Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu, İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri toplantıda bir araya geldi. Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi’nde..

STRATEJİ BELİRLEDİLER

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığında, Milletvekilleri adayları Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu, İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri toplantıda bir araya geldi.

Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi’nde İlçe başkanı Rahman Demirtürk başkanlığında yönetim kurulu toplantısı düzenlendi. Toplantıya Milletvekilleri adayları Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu’ da katılırken, toplantıda seçim süresince yapılacak olan çalışmalar ve bu çalışmaların koordinasyonu hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Toplantı ile ilgili olarak açıklamada bulunan MHP Ereğli ilçe başkanı Rahman Demirtürk “Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezimiz tarafından Ereğli’ye ikinci ve üçüncü sırayı vererek büyük bir tevazu gösterdi. Şimdi sıra bizlerde ve Ereğli halkında. Bizler bbu konuda üzerimize düşen görevi yaptık. Ereğli halkımızdan milletvekillerimize destek bekliyoruz. Bu akşam burada seçim çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunuyoruz.24 Haziran seçimlerinde Milletvekili adaylarımızı Ankara’ya göndermek için halkımızın desteğini bekliyoruz” dedi.

İlçe başkanı Rahman Demirtürk Milletvekilleri adayları Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, toplantının ardından çay sohbetinde bir araya geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL