Spor

ZES’TEN İSTİŞARE TOPLANTISI

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Futbol Takımı teknik ve yönetimsel kadroyu bir araya getirdi. Geçtiğimiz yıl kurulan ve kurulduğu senesinde şampiyonluk finali oynayarak adından bir hayli söz ettiren, bu yıl ise..

ZES’TEN İSTİŞARE TOPLANTISI

ZONGULDAK EREĞLİ SPOR MURAT KORKMAZ

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Futbol Takımı teknik ve yönetimsel kadroyu bir araya getirdi.

Geçtiğimiz yıl kurulan ve kurulduğu senesinde şampiyonluk finali oynayarak adından bir hayli söz ettiren, bu yıl ise bünyesinde açtığı Badminton, Basketbol branşları ile dikkatleri üzerine çeken Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Ereğli 2.Amatör Küme ile ilgili çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu çalışmaların kapsamında kulüp yönetimi ve teknik heyet geçtiğimiz yıl yaşananlar ve bu yılın önlemleri konulu toplantısını gerçekleştirdi.

Takımın Kurucu Antrenörü ve geçtiğimiz sezon takımın başında bulunarak takıma final oynatan Antrenör Murat Korkmaz, Zonguldak Ereğli Spor Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan ve Yardımcı Antrenör Hüseyin Erbakıcı ile fikir alış verişinde bulundu.

Takımın son durumu hakkında bilgiler veren Korkmaz, şunları söyledi.

‘Belki İstanbul’da bulunmam nedeni ile bu sezon takımın içinde olamayacağım. Ancak kalben, ruhen burada olduğum gibi fikrende burada olacağım. Erkan hocam ve Hüseyin Hocam inşallah bu sene takımı şampiyon yapacaktır. Ancak bu takım şampiyon olsa da olmasa da farkını zaten ortaya koymuştur. Zonguldak Ereğli Spor bir kolej takımıdır. Gençleri yetiştirmek ve topluma yararlı birer birey olmaları konusunda eğitim görevi üstlenen ender takımlardandır. Takımımızın Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan hocamıza geçtiğimiz yıl son maçta kaçan şampiyonluğun acı tecrübelerini ve bu süreçte yaşanan tatlı – tatsız her konuyu izah ettim. Benim fikir anlayışımda her zaman genç oyuncularla bu işi yapmak yatar. Kazanmak ya da kaybetmek duygularını gençlerle yaşamak her zaman ayrı bir tattır. Kulübümüzün her geçen gün büyüyor olması bizleri mutlu ediyor. Erkan ve Hüseyin hocamız ile geçen yıl ki oyuncularımızın her türlü durumlarını değerlendirdik. Takımı tanıması açısından gereken bilgileri kendisine aktardım. Elbette nihai karar kendisinindir. Sadece küçük ve naçizane tavsiyem yoluna gençlerle devam edip, gençlere güvenmesidir. Unutulmamalıdır ki bu takım geçen sene transfersiz final oynadı. Her daim Erkan ve Hüseyin hocamızın yanındayım. Onlar bu işi layığı ile yapacaklardır. Bizlere uzakta dahi olsak şampiyonluk mutluluğunu yaşatacaklarına inancım tamdır.’

Zonguldak Ereğli Spor Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan ise ‘Murat hocamız bu takımı kendisi kurdu. Hangi oyuncu ne iş yapar, nasıl karaktere sahiptir hepsi hakkında fikir sahibidir. Bizde takımı tanımak adına hem yönetimsel hem de teknik açıdan bir toplantı yapmayı uygun gördük. Elbette her zaman olduğu gibi sorumluluğumuzun farkındayız. Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Birkaç takviye ile takımın daha iyi olacağına inanıyorum. Bu süreçte gerek Murat hoca gerekse başarılı olmamızı isteyen kişilerle dirsek temasımız devam edecektir’ dedi. Gerçekleşen toplantıya Kulübün Başkanı Kaan Kocaman, Kurucu Antrenör Murat Korkmaz, Alt Yapı Sorumlusu Asım Temel, Teknik Sorumlu Erkan Kılıçarslan ve Yardımcı Antrenör Hüseyin Erbakıcı iştirak etti. Toplantı sonunda Zonguldak Ereğli Spor Kulübünün Kurucu Başkanı Merhum Mehmet Kocaman’ın fotoğrafı önünde toplu resim çektirildi. 

YORUMLAR (2)

  1. HOCA67 diyorki:

    UMARIM ERKAN SORUMLULUĞUNUN FARKINDASINDIR İLK KEZ BİR TAKIMDA TEK YETKİLİSİN HERKES HATANI KOVALIYOR İSTERSEN YANLIŞ YAP. BU CAMİADA YENİ YENİ ÖN PLANA ÇIKIYORSUN. ERKEK FUTBOL LİSEDEKİ KIZ FUTBOL TAKIMINA BENZEMEZ HATIRLATIRIM

  2. ereğlili diyorki:

    kaan seni hayatta sevmem. ancak şu yaptıkların her babayiğitin yiyeceği birşey değil. erkan murat sen hüseyin iyi bir ekip oldunuz. dikiş tuttu. ama sizi bozmak isteyenler olur onları kulak ardı edin.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL