logo

ZES VE KES’İ AĞIRLADI

Kdz Ereğli Spor (KES) ve Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Yönetimi Ak Parti İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt ve yönetiminin misafiri oldu.

Kdz Ereğli Spor (KES) Başkanı ve Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Başkan Vekili Kaan Kocaman, Zonguldak Ereğli Spor Genel Kaptanı Tevfik Cengiz Demirci, Zonguldak Ereğli Spor Alt Yapı Koordinatörü Songül Kertlez, Kulüp İdari Menajeri  Dilan Kertlez ve sporcular ziyarette hazır bulundu.

Ak parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ‘parti binamızda sizi misafir etmek bizi ziyadesi ile memnun etti. Spora ve sporcuya önem veren bir anlayışa hükümet temsilcisi olarak her daim sahibiz. Kulübünüzde yönetim bazında gençlere de önem vermeniz gerçekten ilerisi için önemli bir adım diyebiliriz. Zorlu pandemi süreci sonrasında her şey normale döndüğünde bölgemiz adına başarılara imza atmanızı temenni ederim’ dedi.

Zonguldak Ereğli Spor Genel Kaptanı Tevfik Cengiz Demirci ise ‘Saffet başkanımıza görevinde başarılar dilerim. İnşallah bölgemiz adına önemli projelere imza atacağına inanıyorum. Eğitimci biri olarak sporun ve sporcunun yanında olacağınıza inancımız tamdır’ dedi.

Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx