Spor

ZES’E IRAKLI YARDIMCI HOCA..!

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Küme takımlarından Zonguldak Ereğli Spor amatör futbola renk katmaya devam ediyor. Sezon başında yaptığı transferler ile dikkatleri üzerine çeken Zonguldak Ereğli Spor, takımın antrenörü Namık Küçük’e..

ZES’E IRAKLI YARDIMCI HOCA..!

ZES IRAKLI HOCA

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Küme takımlarından Zonguldak Ereğli Spor amatör futbola renk katmaya devam ediyor.

Sezon başında yaptığı transferler ile dikkatleri üzerine çeken Zonguldak Ereğli Spor, takımın antrenörü Namık Küçük’e yardımcı antrenör olarak Irak’lı Muhanad Abdalrazak ile anlaştı.

Yarı Türkçesi ile kendini ifade eden Muhannad, Irak 1.Liginde profesyonel futbol oynamış, profesyonel hakemlik yapmış ve kendi oynadığı futbol takımında profesyonel antrenörlük görevinde bulunmuş. Ayrıca Irak Genç Milli Takımında da görev yapmış olan Muhannad, futbol bilgisi ile de görenlerin ilgisini çekiyor.

Zonguldak Ereğli Spor antrenmanlarında oyuncuların adeta neşe kaynağı olan Yardımcı Antrenör Muhannad, Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayranlığını da çoğu kez kısıtlı Türkçesi ile dile getiriyor. Irak Futbol Federasyonundan aldığı antrenör belgesi ile Türkiye’de denklik alabilen Muhannad, Türkiye’de görev yaptığı sürece UEFA A diplomalı sayılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL