Spor

Z.E.S’E BAYAN ELİ DEĞDİ

Zonguldak Ereğli Spor Bayan Basketbol Takımı kuruldu. Geçtiğimiz yıl kurulan ve 1 yıl içerisinde yaptığı çalışmalarla 2014 yılının flaş takımı olarak göze çarpan Zonguldak Ereğli Spor Erkek Basketboldan sonra Bayan..

Z.E.S’E BAYAN ELİ DEĞDİ

GAMZE ELAGÖZ ÇAPAR

Zonguldak Ereğli Spor Bayan Basketbol Takımı kuruldu.

Geçtiğimiz yıl kurulan ve 1 yıl içerisinde yaptığı çalışmalarla 2014 yılının flaş takımı olarak göze çarpan Zonguldak Ereğli Spor Erkek Basketboldan sonra Bayan Basketbol takımınıda kurdu.

Futbol, Badminton ve Basketbol branşlarında mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor Basketbol takımına bir yenisini daha ekleyerek Bayan Basketbolda da varız dedi. Kulübün Yönetim Kurulu Bayan Basketbol Takımının başına Tecrübeli Koç’lardan Gamze Elagöz Çapar’ı getirdi.

Gerçekleşen yeni oluşumun içerisinde tek yetkili olarak yer alacak olan Bayan Basketbol Koç’u Gamze Elagöz Çapar şunları söyledi. ‘Zonguldak Ereğli Spor her geçen gün kendini yenileyen bir takım. Bir çok branşta var olmayı isteyen ve herşeyden önemlisi gençlere hizmet etmeyi ilke edinmiş bir kulüp. Çalışma ortamının rahatlığını ve diğer antrenör arkadaşlarla yönetimin bir aile tablosu oluşturduğu gördüm. Bu ailenin bir parçası olup, elimi taşın altına bende koyuyorum dedim. Gençliğe hizmet etmek ve ülkemize sporcu yetiştirmek adına çıktığımız bu yolda Allah kaza bela vermesin. Bu sene için oluşum senesi diyoruz. Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar kategorilerinde mücadeleyi düşünüyoruz. Şartlarımızın el verdiği şekilde spora hizmet edeceğiz. Bu yolda bana güvenen ve inanan Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL