Spor

Z.E.S TEŞEKKÜR ETTİ..!

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Kümede şampiyon olarak Ereğli 1. Amatör Kümeye yükselen Zonguldak Ereğli Spor Kulübü yazılı bir açıklama yaparak sezonu değerlendirdi. Yaşadıkları sıkıntıları dile getiren kulüp yönetimi şampiyonluk yolunda..

Z.E.S TEŞEKKÜR ETTİ..!

ZES TEŞEKKÜR

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Kümede şampiyon olarak Ereğli 1. Amatör Kümeye yükselen Zonguldak Ereğli Spor Kulübü yazılı bir açıklama yaparak sezonu değerlendirdi.

Yaşadıkları sıkıntıları dile getiren kulüp yönetimi şampiyonluk yolunda destek verenlere teşekkür etti. Zonguldak Ereğli Spor Kulübünden yapılan yazılı açıklama şöyle;

‘Zonguldak Ereğli Spor Kulübü olarak 2014-2015 futbol sezonunda 2. Amatör Kümede şampiyon olmanın mutluluğu yaşıyoruz. Bu şampiyonluğun Yönetim Kurulu Başkanımız Kaan Kocaman için ayrıca manevi bir önemi olduğunu herkes biliyordu. Bu zorlu yolda bazı takımlar kendilerinin iddiaları olmamasına rağmen futbol dışı tavırlar sergileyerek bizi zora sokmak istese de bizler uymadık. Şampiyonluk yolundaki rakibimiz Tertip Komitesini aslı astarı olmayan ithamlar ile zan altında bırakma çabası da rakibimizin masa başı politikasıydı. Ancak Allah’ın izni ile tüm çabalar futbolcularımız ve hocalarımızın azmi ile sonuç vermedi. Bizler kulüp olarak her zaman beyefendi gibi sahaya çıktık ve futbolumuzu oynadık. Asla hakeme, taraftara ve rakip oyuncuya bir saygısız tutum içerisinde olmadık. Bir futbolcuya yakışan ahlakı sahaya yansıtan oyuncularımıza ayrıca teşekkür ederiz. Tüm bu süreçte yeri geldi maddi sıkıntılar yaşadık. Elbette tüm bu sıkıntıları yaşarken şampiyonluğumuzda hem içeriden hem de dışarıdan büyük destek verenlerimiz vardı. Öncelikle Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu olarak manevi desteğini takımımızdan esirgemeyen Zonguldak Valimiz Ali Kaban’a şükran ve saygılarımızı sunarız. Ayrıca Teknik Sorumlumuz Erkan Kılıçarslan’a, Antrenörümüz İlker Bozkurt’a, Eğitmenimiz Hüseyin Erbakıcı’ya, ve en önemlisi Takım Kaptanımız Yaşar Kaynar ve yine futbolcularımıza teşekkür ederiz.

Tüm bu uğraşlarımız ile bize moral veren çok değerli basın mensuplarına kulübümüze verdikleri manevi güçten dolayı şükranlarımızı sunarız. Her türlü açıklamalarımız ve maçlarımızda medyanın önemli gücünü bizlere hissettirdiler ve yaşattılar. Bu sezon maçlarımıza tecrübeli hakemlerle önem verdiğini gösteren Zonguldak İl Hakem Kurulu’na da tekrardan teşekkür ederiz. A Takım düzeyindeki maçlarımızda sergilenen tarafsız ve cesaretli düdükler takdire şayandır. 2015-2016 futbol sezonunda Ereğli 1. Amatör Kümede mücadele edecek olan takımımıza destek verecek olan ve maddi manevi gücünü yanımızda hissettirecek olanlara şimdiden teşekkür ederiz.’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL