Spor

Z.E.S SAHAYA İNDİ

Zonguldak Ereğli Spor U-17 takımı sahaya indi. Kısa bir süre önce Galatasaray Futbol okulları ile anlaşma yapan ve Antrenör Muhsin Aydın gözetiminde alt yapı liglerine katılacak olan Zonguldak Ereğli Spor..

Z.E.S SAHAYA İNDİ

1

Zonguldak Ereğli Spor U-17 takımı sahaya indi.

Kısa bir süre önce Galatasaray Futbol okulları ile anlaşma yapan ve Antrenör Muhsin Aydın gözetiminde alt yapı liglerine katılacak olan Zonguldak Ereğli Spor U-17 takımı sahaya indi.

İlk idmanını gerçekleştiren Zonguldak Ereğli Spor yeni sezonda da Antrenör Muhsin Aydın ile yola devam dedi. Beyçayırı sahasında gerçekleştirilen ilk idmanda sporcular ile kısa bir sohbet eden Muhsin Aydın oyuncuları ısındırdıktan sonra çift kale maç yaptırarak takımı izledi. Aydın ‘Zonguldak Ereğli Spor ile 2014-2015 sezonuna bismillah dedik. Alt yapıları önemseyen bir kulüp olması ve kendi çalıştırdığım Galatasaray Futbol Okulları ile anlaşmış olması bu takımda işimizi bir nebze olsun kolaylaştırdı. Çalıştırdığımız oyuncularımız ile Zonguldak Ereğli Spor adı altında amatör liglerde maç tecrübesi kazanmayı planlıyoruz. Ayrıca Zonguldak Ereğli Spor’un mevcut alt yapı oyuncuları ile birlikte iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. U-19, U-17, U-15, U-14 ve U-13 kategorilerinde liglere katılmayı planlıyoruz. Allah utandırmasın’ dedi. Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Alt Yapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kaymaz ise ‘Muhsin Aydın hocamızın tecrübesi tartışılmaz. Onun gibi bir isimle alt yapımızın adeta futbolcu fabrikası olacağına inancımız tamdır. Tatlı sert idmanları ve oyun stili ile hocamız bölgede farkını her zaman hissettirmiştir. Galatasaray Futbol okulları Kdz Ereğli Sorumlusu Serkan Çep beyefendiye ve Muhsin Aydın hocamıza teşekkür ederim. Allah her iki tarafı da utandırmasın’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL