Spor Tüm Manşetler

Z.E.S DERECEYİ GARANTİLEDİ..!

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde düzenlenen Badminton İl Şampiyonasında Ereğli’yi temsil eden tek takım olan Zonguldak Ereğli Spor ilk üç sırada yer aldı. Kilimli Spor Salonunda düzenlenen İl Şampiyonasında kızlı – erkekli..

Z.E.S DERECEYİ GARANTİLEDİ..!

1

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde düzenlenen Badminton İl Şampiyonasında Ereğli’yi temsil eden tek takım olan Zonguldak Ereğli Spor ilk üç sırada yer aldı.

Kilimli Spor Salonunda düzenlenen İl Şampiyonasında kızlı – erkekli karma müsabakalarda Kilimli İdman Yurdu Spor oynanan müsabakalarda kalan son maçlara rağmen birinciliği garantiledi.

İkincilik için yarışan Zonguldak Ereğli Spor ile Devrek Belediyespor puan ve set eşitliği nedeni ile ikincilik müsabakası oynayacak.

27 Haziran’da Kdz. Ereğli Spor Salonunda oynanacak olan kızlı – erkekli karma müsabakada Zonguldak Ereğli Spor ile Devrek Belediyespor karşılaşacak. İki takım arasında oynanan müsabakanın sonucunda il ikincisi ve il üçüncüsü belirlenmiş olacak. Her ihtimale karşı Zonguldak Ereğli Spor İl üçüncülüğünü garantilemiş oldu.

2

FEDERASYON BAŞKANI BEKLENİYOR..!

27 Haziran’da yapılması planlanan müsabakaya Zonguldak Ereğli Spor’un özel davetlisi olarak Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik’in katılması bekleniyor. Konu ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde kulüpten resmi açıklama yapılacağı belirtildi.

3

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL