Spor

TEKNİK KADRODA DEĞİŞİKLİK..!

Kdz. Ereğli Belediyespor Teknik Kadro’da değişiklikler yapıyor.  Kdz. Ereğli Belediyespor Alt Yapı Antrenörlerinden Hüseyin Yazıcı (Demir Hoca) görevinden azledildi. Kdz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu’nun bu değişime Ramazan Bayramı sonrasında da..

TEKNİK KADRODA DEĞİŞİKLİK..!

ereğli belediyespor

Kdz. Ereğli Belediyespor Teknik Kadro’da değişiklikler yapıyor. 

Kdz. Ereğli Belediyespor Alt Yapı Antrenörlerinden Hüseyin Yazıcı (Demir Hoca) görevinden azledildi. Kdz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu’nun bu değişime Ramazan Bayramı sonrasında da devam edeceği edinilen bilgiler arasında yer alıyor. 

KUZU GELİYOR..!

Kdz. Ereğli Belediyespor Alt Yapı Antrenörü Hüseyin Yazıcı’nın görevinden alınmasının ardından yerine ise geçtiğimiz ay antrenörlük diploması almaya hak kazanan Şaban Kuzu’nun getirileceği belirtiliyor. Önümüzdeki günlerde netlik kazanacak olan durum için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde gazetemizde teknik kadroda çeşitli değişikliklerin yapılacağı daha kongreden önce belirtilmişti. 

YORUMLAR (2)

  1. emin diuorki diyorki:

    ayhan başkanmı yoksa şamar oglanımı belli olmuyan oraya hic yakışmayan sahte ak partili sahıs bu kararları icki maslardamı alıyorsunuz bilemiyorum insanlar size cocuklarını teslım ediyor sizler hocaları sarhoşlardan yanamı kulnıyorsunuz vede diplomasız amacınız ne belli deyil ekibiniz hep sarhos takımı hocalarınızda öyle olmalı tam eregliye yakışır bi yönetim hella olsun size ak parti teşkilatı sizde seyredin bu sarhoşları birgün gelir hesabı sorulur

  2. ANTRENÖR diyorki:

    EREĞLİDE HIC HOCA KALMAMIŞTI ZATEN AYHANCIM KUTLARIM SENİ HER DUGUN YAPANA HOCALIK VERILIYORSA BEN YARIN KARIYI BOŞICAM YENIDEN EVLENCEM BANADA GÖREV VERIRMISIN AYHANCIM

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL