Spor

Z.E.S BAYAN FUTBOL TAKIMI KURULDU

Zonguldak Ereğli Spor Bayan Futbol Takımı resmen kuruldu. Geçtiğimiz sezon 2. Amatör Kümede mücadele ederek sezona başlayan ve bu sezon Erkek Basketbol, Bayan Basketbol, Erkek Badminton ve Bayan Badminton takımlarını..

Z.E.S BAYAN FUTBOL TAKIMI KURULDU

ZES BAYAN FUTBOL TAKIMI

Zonguldak Ereğli Spor Bayan Futbol Takımı resmen kuruldu.

Geçtiğimiz sezon 2. Amatör Kümede mücadele ederek sezona başlayan ve bu sezon Erkek Basketbol, Bayan Basketbol, Erkek Badminton ve Bayan Badminton takımlarını kuran Zonguldak Ereğli Spor Kulübü’nün Bayan Futbol Takımı kurduğu bildirildi.

Önümüzdeki sezon Bayan Futbol 3. Liginde mücadele edecek olan Zonguldak Ereğli Spor Kulübünün Bayan Futbol Takımı Şube Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sina Çıladır yaptığı açıklamada şunları söyledi.

‘Kulübümüz her geçen gün gençlere ve gençliğe hizmet etme hususunda ‘tam yol ileri’ politikası ile hareket etmektedir. Gençleri önemseyen ve onları internet başından, sokaktan ve en önemlisi kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı ilke edindik. Önümüzdeki sezon bayan futbol 3. Liginde mücadele edeceğiz. Bu süreçte elbette değerli hocamız Erkan Kılıçarslan tek yetkilidir. Önümüzdeki sezonun çalışmalarına şimdiden başlayacağız. Bu süreçte yanımızda olan ve bizle hareket eden tüm hocalarımız ve spor kamuoyundaki isimlere ayrıca teşekkür ederiz.’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL